Home

meble

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kuchnia w hotelu powinna zostać urządzona porządnie oraz funkcjonalnie, zatem trzeba odnaleźć dobre wyposażenie

sen
Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
Wyposażenie wykorzystywane w obiektach hotelowych i gastronomicznych musi być naprawdę porządne i mocne. Działania, które realizowane są w takich pomieszczeniach niejednokrotnie odbywają się w warunkach wymagających.

Kilka ciekawych sposobów i pomysłów na to, żeby starszym szafkom przywrócić nowy wygląd.

okleina do mebli
Każde najpiękniej nawet urządzone wnętrze w pewnym momencie może się zacząć nudzić. W szczególności że w czasie codziennego użytkowania meble mogą się miejscami poplamić czy też pojawią się na nich jakieś zadrapania.

Wyposażenie dla sklepów – które meble dobrze jest kupić współcześnie w pierwszej kolejności, by zacząć działalność?

regał
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli ktoś planuje prowadzenie własnego sklepu, z reguły przede wszystkim zastanawia się nad koniecznym wyposażeniem lokalu, dzięki czemu będzie można wyeksponować wszystkie proponowane towary. Wybór mebli przeznaczonych dla sklepów jest obecnie na tyle różnorodny, że z pewnością odszuka się stosowne dla siebie rozwiązania. O co trzeba zadbać?

Jak stylowo i modnie zaaranżować swoje mieszkanie z wykorzystaniem innowacyjnych technik?

mieszkanie
Źródło: www.morguefile.com
Każdy z nas przeżywa czasami chwile, w których najchętniej wyrzuciłby wszystkie graty i zalegające rupiecie i kupiłby zupełnie nowe meble, gwarantujące poprawę atmosfery panującej w naszym najbliższym otoczeniu. Jednak niestety, mało kto może decydować o całkowitej rewolucji w wystroju co parę sezonów. Na szczęście istnieją inne sposoby, aby trochę odmienić nudne aranżacje i nadać im orzeźwiający powiew świeżości.

Zaprojektuj swoją alkowę

W sypialni
Autor: Zanette
Źródło: Zanette
Sypialnia to twój azyl domowy. Niezależnie od tego, który styl aranżacji wybierzesz – współczesny, orientalny, poetycki czy retro, to jedno musi być pewne – powinna być niczym ze snów. Sypialnia jest oazą odpoczynku, poprawnie zaprojektowana oraz wyposażona gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Projektując ją powinniśmy zadbać o stworzenie klimatu służącemu relaksowi i dopasować należyte, praktyczne umeblowanie.

Myślisz nad remontem mieszkania? Sprawdź, o czym pamiętać, przygotowując się do malowania

Ekipa remontowa
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Każde mieszkanie po latach już nie wygląda tak dobrze, jak na początku. Spostrzegamy kolejne mankamenty, a jednym z pierwszych jest mniej wyrazisty kolor ścian czy pojawiające się pęknięcia. O ile drobne zabrudzenia można pomalować resztkami farby, jakie pozostały nam z ostatniego malowania, o tyle poważniejsze uszczerbki potrzebują generalnego remontu.

Remont nie winien być taki straszny. Wystarczy skoncentrować się na tym czego tak naprawdę potrzebujesz

mała łazienka
Autor: RAVAK
Źródło: RAVAK
Jak zazwyczaj, w najmniej oczekiwanym momencie wpadasz na fantastyczny pomysł odświeżenia domu. Dlaczego? Sama nie wiesz. Podejrzewasz, iż po prostu nie umiesz się uspokoić z czasopismem na kanapie. Zatem, do dzieła!

Co możemy zrobić z starymi papierami, jakie w żadnym wypadku nie są już nam niezbędne? Kilkanaście słów o recyclingu

mini niszczarka
Autor: Manuel Schmalstieg
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami nadchodzi w naszym życiu czas, gdy musimy zrobić porządek nasze rzeczy, wyrzucając sporą część z nich do śmietnika. Takie sprzątanie są zazwyczaj zbawienne dla zdrowia psychicznego - wyrzucając zbędnych przedmiotów rozpoczynamy podświadomie kompletnie nowy rozdział w naszym życiu.

Współczesne rozwiązania designerskie – charakterystyka Kare Design

Sowie motywy w dekoracji wnętrz
Autor: Kare Design
Źródło: Kare Design
By zyskać mieszkanie, które będzie odznaczało się komfortem i unikalną estetyką, zdecydowanie należy dbać o znakomitej jakości meble oraz korzystne wyposażenie. Na pewno dobrze być świadomym podczas każdej aranżacji wnętrz, iż wbrew obiegowej opinii wysoce istotną rolę potrafią spełniać różnorodne dekoracje.

Mieszkanie, nieważne jakie jest duże, po kilku latach może się zacząć dziwnie się kurczyć.

Salon w mieszkaniu
Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com
W szafach nagle zaczyna być coraz bardziej ciasno, więc zaczynają się pojawiać myśli o następnym meblu, w którym pomieszczą się zgromadzone w międzyczasie nadprogramowe rzeczy. A jest ich wcale niemało. Kolejne coraz nowsze buty jedynie zwiększają całość, bo dotychczasowych żal się pozbyć, niewielkie sprzęty kuchenne, każde do czegoś innego, zamiast usprawnić pracę tylko przeszkadzają w kuchni, ale również jeszcze mogą się kiedyś przydać. Dodatkowo coraz większa ilość dziecięcych zabawek, drobiazgów ułatwiających życie domowe a także - co nieuchronne - zwiększająca się ilość pamiątek z minionych lat.