Home

meble

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kuchnia w hotelu powinna zostać urządzona porządnie oraz funkcjonalnie, zatem trzeba odnaleźć dobre wyposażenie

sen
Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
Wyposażenie wykorzystywane w obiektach hotelowych i gastronomicznych musi być naprawdę porządne i mocne. Działania, które realizowane są w takich pomieszczeniach niejednokrotnie odbywają się w warunkach wymagających.

Kilka ciekawych sposobów i pomysłów na to, żeby starszym szafkom przywrócić nowy wygląd.

okleina do mebli
Każde najpiękniej nawet urządzone wnętrze w pewnym momencie może się zacząć nudzić. W szczególności że w czasie codziennego użytkowania meble mogą się miejscami poplamić czy też pojawią się na nich jakieś zadrapania.

Wyposażenie dla sklepów – które meble dobrze jest kupić współcześnie w pierwszej kolejności, by zacząć działalność?

regał
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś planuje prowadzenie własnego sklepu, z reguły przede wszystkim zastanawia się nad odpowiednim wyposażeniem lokalu, dzięki czemu będzie można wyeksponować wszystkie proponowane towary. Wachlarz mebli przeznaczonych dla sklepów jest współcześnie na tyle różnorodny, że z pewnością znajdzie się stosowne dla siebie rozwiązania. O co trzeba zadbać?

Jak stylowo i modnie zaaranżować swoje mieszkanie z wykorzystaniem innowacyjnych technik?

mieszkanie
Źródło: www.morguefile.com
Każdy z nas ma czasami momenty, w których najchętniej wyniósłby na śmietnik wszystkie graty i zbędne rupiecie i kupiłby całkowicie inne meble, gwarantujące poprawę atmosfery panującej w naszym najbliższym otoczeniu. Jednak niestety, mało kto może decydować o całkowitej rewolucji w wystroju co parę miesięcy. Na szczęście są inne techniki, aby trochę odmienić nudne wystroje i nadać im rześki powiew świeżości.

Zaprojektuj swoją alkowę

W sypialni
Autor: Zanette
Źródło: Zanette
Sypialnia to twój azyl domowy. Niezależnie od tego, który styl aranżacji wybierzesz – współczesny, orientalny, poetycki czy retro, to jedno musi być pewne – powinna być niczym ze snów. Sypialnia jest oazą odpoczynku, poprawnie zaprojektowana oraz wyposażona gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Projektując ją powinniśmy zadbać o stworzenie klimatu służącemu relaksowi i dopasować należyte, praktyczne umeblowanie.

Myślisz nad remontem mieszkania? Sprawdź, o czym pamiętać, przygotowując się do malowania

Ekipa remontowa
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Każde mieszkanie po latach już nie wygląda tak dobrze, jak na początku. Spostrzegamy kolejne mankamenty, a jednym z pierwszych jest mniej wyrazisty kolor ścian czy pojawiające się pęknięcia. O ile drobne zabrudzenia można pomalować resztkami farby, jakie pozostały nam z ostatniego malowania, o tyle poważniejsze uszczerbki potrzebują generalnego remontu.

Remont nie winien być taki straszny. Wystarczy skoncentrować się na tym czego tak naprawdę potrzebujesz

mała łazienka
Autor: RAVAK
Źródło: RAVAK
Jak zazwyczaj, w najmniej oczekiwanym momencie wpadasz na fantastyczny pomysł odświeżenia domu. Dlaczego? Sama nie wiesz. Podejrzewasz, iż po prostu nie umiesz się uspokoić z czasopismem na kanapie. Zatem, do dzieła!

Co możemy zrobić z starymi papierami, jakie w żadnym wypadku nie są już nam niezbędne? Kilkanaście słów o recyclingu

mini niszczarka
Autor: Manuel Schmalstieg
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami nadchodzi w naszym życiu czas, gdy musimy zrobić porządek nasze rzeczy, wyrzucając sporą część z nich do śmietnika. Takie sprzątanie są zazwyczaj zbawienne dla zdrowia psychicznego - wyrzucając zbędnych przedmiotów rozpoczynamy podświadomie kompletnie nowy rozdział w naszym życiu.

Współczesne rozwiązania designerskie – charakterystyka Kare Design

Sowie motywy w dekoracji wnętrz
Autor: Kare Design
Źródło: Kare Design
By otrzymać mieszkanie, jakie będzie wyróżniało się wygodą i oryginalną estetyką, na pewno powinno się dbać o znakomitej jakości meble , a także dobre wyposażenie. Bez wątpienia warto pamiętać w czasie każdej aranżacji wnętrz, że wbrew pozorom bardzo istotną funkcję potrafią spełniać rozmaite dekoracje.

Mieszkanie, nieważne jakie jest duże, po kilku latach może się zacząć dziwnie się kurczyć.

Salon w mieszkaniu
Autor: Peter Alfred Hess
Źródło: http://www.flickr.com
W szafach nagle zaczyna być coraz bardziej ciasno, więc zaczynają się pojawiać myśli o następnym meblu, w którym pomieszczą się zgromadzone w międzyczasie nadprogramowe rzeczy. A jest ich wcale niemało. Kolejne coraz nowsze buty jedynie zwiększają całość, bo dotychczasowych żal się pozbyć, niewielkie sprzęty kuchenne, każde do czegoś innego, zamiast usprawnić pracę tylko przeszkadzają w kuchni, ale również jeszcze mogą się kiedyś przydać. Dodatkowo coraz większa ilość dziecięcych zabawek, drobiazgów ułatwiających życie domowe a także - co nieuchronne - zwiększająca się ilość pamiątek z minionych lat.