Home

lampy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Urządź się sam

Autor: Optiflame
Kiedy kupujemy lub wznosimy nowy dom, dostajemy go w stanie surowym. To od naszej inwencji zależy, jaki damy mu kształt. Na naszej głowie jest dobór tapet, dywanów, wykładzin, koloru ścian. Decydujemy, jaki charakter ma mieć nasze mieszkanie. A malowidła? Zamontować kominek w jadalni? Tyle dylematów, tak dużo pytań. Czytać katalogi czy wyszukać np. kominki Wrocław?

Technologie jutra w oświetleniu

Żarówka energooszczędna
Autor: Steven Fernandez
Źródło: www.flickr.com
Stare żarówki przechodzą do lamusa. Na rynku dostępne jest nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED. Skrót ten rozwija się dioda elektroluminescencyjna. Ta technika oświetlenia ma całe mnóstwo atutów, które należy tutaj porządnie wymienić.

Jakie lampy zewnętrzne opłaca się dziś wybrać do własnego domu

ogród
Autor: Susanne Nilsson
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie teraz wspaniałego lokum to kwestia, jaka zaprząta wiele, zwłaszcza młodych osób. Cudowny dom bywa dziś uznawany za synonim luksusu i komfortowego życia. Zwykle nie jest jednak łatwo wybierać dobry styl budownictwa, a również rozstrzygnąć jakie sprawy najpewniej są w stanie poświadczyć o prestiżu właścicieli danego domu. Należy mieć na uwadze, że zbytni pośpiech nie okazuje się nigdy doskonałym doradcą w tych wyborach.

Rodzaje metod oświetleniowych czyli jak dobrać najlepiej lampy do salonów, łazienek i sypialni

lampka nocna do sypialni
Autor: Jonathan Nakandala
Źródło: http://www.flickr.com
Oświetlenie to bardzo ważna część wyposażenia mieszkań oraz domów, tak naprawdę można powiedzieć że w erze elektryczności ciężko by się normalnie żyło nie mogąc korzystać ze źródeł światła. Jego podstawowym zadaniem jest rozświetlanie pomieszczeń w domu, i służą do tego rozmaite kinkiety, plafony oraz lampy. Lecz sporo osób nie ma świadomości tego, że oświetlenie pełnić może także doskonałą rolę ozdobną, że przy jego pomocy da się uzyskać bardzo ciekawe efekty.

Jaki rodzaj oświetlenia zamontować w środku lokum, a jaki na zewnątrz

Pastelowy chłód
Autor: Dekoral
Źródło: Dekoral
Oświetlenie mieszkania wcześniej lub później staje się zagadnieniem numer jeden, zwłaszcza wtedy, kiedy wyposażamy nasze pokoje. Każda gospodyni pragnie, aby sztuczne światło nie tylko zalewało blaskiem nocne ciemności, ale również, by dodawało wnętrzu oryginalnego uroku. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło artystyczne lampy, żeby przekonać się, jak wiele pomysłów jest do użycia.

Zmniejszajmy energię poprzez zakup lamp stojących led

Autor: Lars
Aranżując pokój pragniemy, by wszystko wspaniale się tutaj komponowało, tak aby dało się widzieć, że całość aranżacji była rzeczywiście odpowiednio przeanalizowana. Na szczęście lampy stojące led wspaniale sprawdzą się w każdym pokoju, a to przez to że są one gustowne oraz zrobione w tak wspaniały sposób, że praktycznie nie będą rzucały się w oczy. Co więcej są one w stanie dać nam wiele światła, mimo że od czasu do czasu są na pewno niewielkie.

Kup dobre lampy do własnego ogrodu

Ogród japoński
Autor: Randy Son Of Robert
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy cieszyć się naprawdę pięknym ogrodem który w każdej możliwej kwestii byłby w stanie spełniać wszystkie nasze preferencje, to obowiązkowo powinniśmy zadbać o bardzo wiele najróżniejszych spraw które mogą mieć istotny wpływ na efekty końcowe. Do tych najważniejszych z nich z pewnością może być zaliczony wybór jak najlepszego oświetlenia – wielu ludzi nawet nie wie o tym, jak duże znaczenie mogą mieć te rzeczy. Nade wszystko są one odpowiedzialne za nasz komfort, ponieważ bez odpowiedniego oświetlenia nie moglibyśmy korzystać z naszego ogrodu zawsze wtedy, gdy tylko tego chcemy.

Warto zadbać o dobre oświetlenie

Przykład wiszącej lampy
Autor: Faruk Ateş
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy zrobi się szaro, to obowiązkowo musimy zaświecić w domu światła w miejscu w którym siedzimy, ponieważ w przeciwnym razie nic byśmy tam nie mieli możliwości robić i od razu musielibyśmy pójść spać. Nie mniej warto zadbać o to, by lampa komponowała się do całego wystroju konkretnego miejsca, żeby je dopełniała oraz jednocześnie, by była jak najbardziej funkcjonalna oraz oszczędna.