Home

kursy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Podnoszenie swych kompetencji za pomocą szkoleń

pracownicy na szkoleniu
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com
Chęć otrzymania podwyżki, awansu bądź znalezienia atrakcyjniejszej pracy wiąże się z koniecznością wykazania się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, jednakże także posiadaniem szeregu uzupełniających umiejętności jak i uprawnień. Im nasze CV będzie bogatsze, tym prawdopodobieństwo sukcesu proporcjonalnie większe. Ważne jest jednakże to, żeby uzyskiwać umiejętności, które są niezbędne na rynku pracy i zgodne z naszym profilem zawodowym. W ten sposób wyróżnimy się na tle konkurencji i podniesiemy poziom prawdopodobieństwa na zmianę swojej sytuacji zawodowej.

Czym zajmują się gracze giełdowi?

Autor: JoshuaDavisPhotography.com
Jeżeli zgromadziłeś duże pieniądze na koncie, nie powinieneś kisić ich tam bezczynnie. Można gotówkę przetransferować na korzystną lokatę, lecz nie ma gwarancji, że się na tym wiele zarobi, ponieważ stopa inflacji może urosnąć w najbliższych latach. Dużo ciekawszym ruchem jest zainwestowanie środków w różnorakie aktywa.