Home

kontenery

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak dbać o naturę? Parę prostych zasad, które prosto możesz wdrożyć w swe życie

biokominek
Autor: MULTI
Źródło: MULTI
Dbanie o ochronę przyrody jest w obecnych czasach z pewnością ogromnie istotna – właściwie każdy z nas ma teraz świadomość, że jeżeli będziemy nadal niszczyć naszą planetę w takim tempie jak dotychczas, za kilkaset lat stanie się nam ogromna krzywda.

Wywóz odpadów budowlanych Wrocław, usuwanie odpadów szkodliwych

utylizacja
Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkim kłopotem w dzisiejszych czasach jest wielkość wytwarzanych odpadów, w związku z tym tak istotne jest ich segregowanie i recykling. Gruz to bardzo problematyczny odrzut, który nie może trafić do typowych kontenerów na odpady komunalne. W każdej gminie wskazane są punkty selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Przywiezienie i osobiste wyrzucenie gruzu nie kosztuje nic, poza wydatkami przewozu.

Segregacja odpadów. Jakie dostępne mamy pojemniki do segregacji i w jaki sposób możemy przez to pomóc środowisku?

segregacja odpadów
Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com
Za pośrednictwem segregacji odpadów na śmietniska trafia mniej śmieci, a te jakie możemy poddać recyklingowi są po raz kolejny przetworzone. Posegregowane śmieci możesz wrzucać do pojemników naznaczonych odpowiednimi kolorami. Sprawdź, jakie odpady wypada umieszczać w poszczególnych kontenerach, jak również jakich nie wolno ci do nich wrzucać.