Home

kontenery

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak dbać o naturę? Parę prostych zasad, które prosto możesz wdrożyć w swe życie

biokominek
Autor: MULTI
Źródło: MULTI
Dbanie o ochronę środowiska jest w dzisiejszych czasach na pewno wielce ważna – praktycznie każdy z nas ma teraz świadomość, że jeżeli będziemy nadal niszczyć naszą planetę w takim tempie jak teraz, za kilkaset lat stanie się nam ogromna krzywda.

Wywóz odpadów budowlanych Wrocław, usuwanie odpadów szkodliwych

utylizacja
Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkim problemem w obecnych czasach jest ilość wytwarzanych śmieci, w związku z tym tak ważne jest ich klasyfikowanie i recykling. Gruz to bardzo uciążliwy odrzut, jaki nie może trafić do normalnych kontenerów na nieczystości komunalne. W każdej gminie wskazane są punkty wybiórczej zbiórki odpadów komunalnych. Przywiezienie i osobiste wyrzucenie gruzu nie kosztuje nic, poza kosztami przewozu.

Segregacja odpadów. Jakie dostępne mamy pojemniki do segregacji i w jaki sposób możemy przez to pomóc środowisku?

segregacja odpadów
Autor: Christine und Hagen Graf
Źródło: http://www.flickr.com
Za pomocą segregacji odpadów na śmietniska trafia mniejsza ilość śmieci, a te które da się poddać recyklingowi są powtórnie przetworzone. Posegregowane śmieci możesz wrzucać do zbiorników oznakowanych odpowiednimi odcieniami. Sprawdź, jakie odpady wypada umieszczać w osobnych kontenerach, jak również jakich nie można ci do nich wrzucać.