Home

komunikacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wiadomości w autobusie 22

reklama na autobusie
Autor: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż może się to wydawać niezwykłe to pierwsze przypadki reklamy wywodzą się z czasów starożytnych. Kupcy wykrzykiwali zachwalając plusy swoich towarów. To pierwotna odmiana marketingu, reklama ustna. W antycznej Grecji na murach spisywano dane dotyczące zdarzeń kulturalnych, rekreacyjnych i tak powstała reklama pisemna. Po wynalezieniu za sprawą Gutenberga druku ukazały się pierwsze gazety, a w nich reklamy prasowe.

Jeśli szukasz skutecznej reklamy, uwzględnij też reklamę emitowaną w autobusie

Reklama na autobusie
Autor: mariordo59
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorcy bez końca poszukują owocnych postaci reklamy i sposobów, które pomogą dotrzeć do jak najliczniejszego grona konsumentów, jacy mogą być zainteresowani oferowanymi przez nich artykułami albo usługami. Stosuje się mnogie narzędzia, sięga się po się media oraz urządza różne akcje reklamowe, aby tylko zwrócić zainteresowanie ewentualnych klientów.

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i ryzyka pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.