Home

komunikacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wiadomości w autobusie 22

reklama na autobusie
Autor: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com
Jakkolwiek może się to wydawać niezwykłe to pierwsze przypadki reklamy wywodzą się ze starożytności. Handlowcy wykrzykiwali wychwalając zalety swoich towarów. To pierwotna odmiana marketingu, reklama werbalna. W starożytnej Grecji na murach zapisywano dane odnoszące się do zdarzeń kulturalnych, rekreacyjnych i tak oto pojawiła się reklama pisemna. Po wynalezieniu za sprawą Gutenberga czcionki ukazały się pierwsze czasopisma, a w nich reklamy prasowe.

Jeśli szukasz skutecznej reklamy, uwzględnij też reklamę emitowaną w autobusie

Reklama na autobusie
Autor: mariordo59
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmeni wciąż szukają owocnych modeli reklamy oraz sposobów, które pozwolą dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, którzy mogą być zainteresowani oferowanymi przez nich produktami albo usługami. Wykorzystuje się mnogie narzędzia, sięga się po się media oraz urządza różnorodne wydarzenia promocyjne, aby tylko zwrócić zainteresowanie potencjalnych nabywców.

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół splatających się usług oraz zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.