Home

komunikacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wiadomości w autobusie 22

reklama na autobusie
Autor: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż może się to wydawać niezwykłe to pierwsze postaci marketingu wywodzą się z czasów starożytnych. Handlarze wykrzykiwali zachwalając zalety swoich produktów. To pierwotna odmiana marketingu, reklama werbalna. W starożytnej Grecji na murach spisywano dane odnoszące się do wydarzeń kulturalnych, sportowych i tak powstała reklama pisemna. Po wynalezieniu za sprawą Gutenberga czcionki ukazały się pierwsze czasopisma, a w nich reklamy prasowe.

Jeśli szukasz skutecznej reklamy, uwzględnij też reklamę emitowaną w autobusie

Reklama na autobusie
Autor: mariordo59
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmeni wciąż szukają owocnych modeli reklamy oraz sposobów, które pozwolą dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, którzy mogą być zainteresowani oferowanymi przez nich produktami albo usługami. Wykorzystuje się mnogie narzędzia, sięga się po się media oraz urządza różnorodne wydarzenia promocyjne, aby tylko zwrócić zainteresowanie potencjalnych nabywców.

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i ryzyka pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.