Home

komunikacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Wiadomości w autobusie 22

reklama na autobusie
Autor: Mikey
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż może się to wydawać niezwykłe to pierwsze postaci marketingu wywodzą się z czasów starożytnych. Handlarze wykrzykiwali zachwalając zalety swoich produktów. To pierwotna odmiana marketingu, reklama werbalna. W starożytnej Grecji na murach spisywano dane odnoszące się do wydarzeń kulturalnych, sportowych i tak powstała reklama pisemna. Po wynalezieniu za sprawą Gutenberga czcionki ukazały się pierwsze czasopisma, a w nich reklamy prasowe.

Jeśli szukasz skutecznej reklamy, uwzględnij też reklamę emitowaną w autobusie

Reklama na autobusie
Autor: mariordo59
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorcy bez końca szukają najbardziej skutecznych modeli promocji i rozwiązań, które pomogą dotrzeć do jak najliczniejszego grona klientów, którzy mogliby okazać zainteresowanie proponowanymi przez nich artykułami albo usługami. Stosuje się liczne narzędzia, sięga się po się media i urządza różnorodne kampanie promocyjne, aby tylko przyciągnąć uwagę potencjalnych kontrahentów.

Badania marketingowe i ich typy

praca
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę splatających się usług i korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując kompleksowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy setki analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz okazje i ryzyka pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.