Home

kawalerka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na co zwracać uwagę szukając mieszkania? Kilka praktycznych porad ułatwi podjęcie decyzji

Balkony w bloku
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy młody człowiek marzy o swoim mieszkaniu, zwłaszcza gdy rozpoczyna życie ze swym ukochanym albo ukochaną. Wtedy najbardziej chcieliby zamieszkać na swoim, by wspólnie spędzać dni, planując przyszłość we dwoje. Jeżeli i ty szukasz mieszkania, okolice Warszawy to doskonałe miejsce, by takie znaleźć. Trzeba jedynie zapoznać się z kilkoma poradami, które ułatwią ci podjęcie decyzji, jakie lokum wybrać, aby być w nim szczęśliwym.

Podpowiadamy jaki dom najlepiej wybudować

Domy energooszczędne i pasywne to przyszłość polskiego budownictwa
Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
Marzenie o swoim domu najczęściej pryska przygniecione wyobrażeniem o długim czasie budowy. Rozwój technologiczny umożliwia teraz coraz więcej. Dom da się wznieść nawet w kilka tygodni.

Czym kierować się, wybierając dom we Wrocławiu.

mieszkanie
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław to obecnie znakomite miejsce do życia oraz pracy. To duża, stale rozwijająca się aglomeracja z doskonałą infrastrukturą, wieloma szkołami i uczelniami wyższymi, szpitalami i sporą ilością miejsc pracy. Zalet mieszkania we Wrocławiu jest naprawdę wiele, dlatego z pewnością powinno się rozważyć możliwość nabycia mieszkania w tym miejscu.