Home

kawalerka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na co zwracać uwagę szukając mieszkania? Kilka praktycznych porad ułatwi podjęcie decyzji

Balkony w bloku
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy młody człowiek marzy o swoim mieszkaniu, szczególnie gdy zaczyna życie ze swoim ukochanym albo ukochaną. Wtedy nade wszystko chcą zamieszkać na swoim, by wspólnie spędzać dni, planując przyszłość we dwoje. Jeśli i ty szukasz mieszkania, okolice Warszawy to świetne miejsce, aby takie znaleźć. Należy tylko zapoznać się z kilkoma zaleceniami, które ułatwią ci podjęcie decyzji, jakie lokum wybrać, by być w nim szczęśliwym.

Podpowiadamy jaki dom najlepiej wybudować

Domy energooszczędne i pasywne to przyszłość polskiego budownictwa
Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
Marzenie o swoim domu zwykle może prysnąć zgniecione wyobrażeniem o długim czasie budowy. Rozwój technologii i koncepcji pozwala jednak na zdecydowanie więcej. Dom da się wybudować nawet w kilka tygodni.

Czym kierować się, wybierając dom we Wrocławiu.

mieszkanie
Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Wrocław to obecnie świetne miejsce do życia i pracy. To spora, cały czas rozwijająca się aglomeracja z doskonałą infrastrukturą, wieloma szkołami i uczelniami wyższymi, szpitalami i sporą ilością miejsc pracy. Zalet mieszkania we Wrocławiu jest naprawdę wiele, toteż z pewnością warto rozważyć możliwość zakupienia mieszkania w tym mieście.