Home

Kanalizacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób firmy mogą realizować rozsądną i zgodną z przepisami gospodarkę odpadami przemysłowymi.

ekologia
Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
W przypadku niewielkich firm które się zajmują usługami czy produkcją niezwykle istotne są sprawy związane z odpowiednią gospodarką odpadami. W ostatnim czasie coraz większy nacisk kładzie się na te właśnie rzeczy, nie tylko poprzez wprowadzenie coraz restrykcyjniejszych regulacji prawnych, ale także z powodu rosnącej świadomości biznesu. A jeżeli nawet ktoś przekonany nie będzie do tego, że faktycznie poprzez właściwe postępowanie z odpadami będzie pomagało naszej planecie, to z pewnością do właściwych zachować zmotywują go możliwe konsekwencje.

Kilka pomocnych wiadomości na temat utylizowania szkodliwych odpadów

Od długiego czasu wiadomo, że azbest to trucizna dla ludzi i dla środowiskanaturalnego. Tak, więc likwiduje się azbestowe elementy z różnego rodzaju miejsc. Jednak jeżeli to trujący materiał, to nie da się go, zwyczajnie wyrzucić na śmietnik, należy go zutylizować.

Urządzenia wodno-kanalizacyjne - jaką firmę wybrać

Kran, woda
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Kiedy stawiamydom musimy odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Ważne by nie tylko był ładny i funkcjonalny, ale, w tych dniach, także ekologiczny. Decydując się na firmę, która ma zamontować nam sprzęt wodno-kanalizacyjne dobrze jest sprawdzić to jakiego rodzaju separatory dostarcza.Separatory to urządzenia, które służą do oczyszczania ścieków jeszcze przed wpompowaniem ich do sieci kanalizacyjnej.