Home

Kanalizacja

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób firmy mogą realizować rozsądną i zgodną z przepisami gospodarkę odpadami przemysłowymi.

ekologia
Autor: Nicolas Raymond
Źródło: http://www.flickr.com
Przy niewielkich firmach które się zajmują produkcją albo usługami niezwykle istotne są kwestie związane z prawidłowym zarządzaniem odpadami. W ostatnim czasie bardzo duży nacisk kładzie się na te właśnie rzeczy, nie tylko przez wprowadzenie coraz restrykcyjniejszych przepisów, ale także z powodu rosnącej świadomości biznesu. A nawet jeśli ktoś przekonany nie będzie do tego, że rzeczywiście poprzez prawidłowe postępowanie z odpadami będzie pomagało naszej planecie, to z pewnością do odpowiedniego postępowania zmotywują go ewentualne konsekwencje.

Kilka pomocnych wiadomości na temat utylizowania szkodliwych odpadów

Od długiego czasu wiadomo, że azbest to trucizna dla ludzi i dla środowiskanaturalnego. Tak, więc likwiduje się azbestowe elementy z różnego rodzaju miejsc. Jednak jeżeli to trujący materiał, to nie da się go, zwyczajnie wyrzucić na śmietnik, należy go zutylizować.

Urządzenia wodno-kanalizacyjne - jaką firmę wybrać

Kran, woda
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W czasie gdy stawiamydom powinniśmy podjąć wiele decyzji. Znaczącym jest by nie tylko był ładny i funkcjonalny, ale, w tych dniach, także ekologiczny. Decydując się na firmę, która ma zamontować nam urządzenia wodno-kanalizacyjne dobrze jest zwrócić uwagę na to jakiego rodzaju separatory proponuje.Separatory to sprzęty, które służą do oczyszczania ścieków jeszcze przed wprowadzeniem ich do sieci kanalizacyjnej.