Home

inwestycje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób bezpiecznie nabyć nowiutkie mieszkanie?

płyty gazowe
Autor: Franke Polska
Nabycie kwatery to bardzo poważne przedsięwzięcie. Na co zwrócić uwagę wybierając nieruchomość na rynku pierwotnym?


Przed dokonaniem ostatecznego wyboru apartamentu, dobrze jest zaznajomić się z planem zagospodarowania przestrzennego sąsiedztw posiadłości.

Masz swój dom? Postaraj się o ocieplenie!

domy jednorodzinne
Autor: Robert Konieczny
Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem własnościowego domu, jesteś w bardzo komfortowej sytuacji. Znoje budowy masz już dawno za sobą, nadchodzi wiosna i można cieszyć się z własnego, przydomowego ogródka. Lecz ciepły czas dobrze również przeznaczyć na inwestycje. Jeśli bowiem żyjesz w wiekowym budynku, stworzonym jeszcze w czasach, kiedy najnowsze technologie nie były nikomu znajome, możliwe że nie jest ono dostatecznie ocieplone. Podstawowa sklejka elewacyjna może nie wystarczyć, oto kila rzeczy o które możesz zadbać, aby zimą zaoszczędzić duże sumy.

Które inwestycje warto w dniu dzisiejszym wybrać?

notowania giełdowe
Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że duża część z nas nieustannie dąży do maksymalizacji osiąganych przez siebie profitów. Pieniądz jest bowiem współcześnie wyjątkowo ważnym czynnikiem, jaki ingeruje na wiele spraw naszym życiu powszednim. W związku z taką sytuacją posiadanie jego dużych ilości stało się newralgicznym celem sporej części naszego społeczeństwa. Oczywiście najbardziej podstawowym sposobem na jego zdobywanie jest praca na etacie, niemniej natomiast w wielu przypadkach nie jest ona nam w stanie zastrzec satysfakcjonujących przychodów.

Pierwotny rynek

Budynki
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o tym żeby żyć u siebie w kraju to często nasz wybór pada na stolicę. Jaka jest przyczyna? Odpowiedź wydaje się oczywista, po prostu chcemy mieć więcej opcji.

Co należy uwzględnić kupując własne M?

apartamenty na sprzedaż
Autor: Daviddje
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynasz rozglądać się za mieszkaniem w Gdańsku, masz zamiar zmienić lokalizację, bierzesz pod uwagę różne dzielnice. Które dzielnice postrzegane są jako mniej, a które jako bardziej komfortowe?
Potencjalny właściciel mieszkania, który nie wyobraża sobie bytowania na ósmym piętrze, w wielkiej płycie nie zapała miłością do Zaspy, mimo, iż szkoła, sklepy i przychodnia będą po drugiej stronie ulicy, a do morza jest niedaleko.

Obraz transportu lotniczego w Polsce

Samolot pasażerski
Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Położenie Polski bez ustanku było szansą, a jednocześnie zagrożeniem. Zagrożenie wiązało się z nieprzewidzianą lub bardziej prognozowaną inwazją sąsiednich krajów. Na szczęście przyszło nam żyć w bardziej spokojnych czasach co więcej obecnie nasze położenie to przede wszystkim szanse, zwłaszcza, iż jesteśmy jak by nie było członkiem Zjednoczonej Europy.

Kopalnia odkrywkowa – zalety i wady

Maszyna górnicza
Autor: Marcel Oosterwijk
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że kopalnie są źródłem nie jedynie minerałów i innych cennych składników, jednak głównie zapewniają niebagatelne zyski. Wybierając tego rodzaju rozwiązania osoby decyzyjne dbają przede wszystkim o gospodarczy rozwój terenu, na którym tworzona jest kopalnia odkrywkowa. Wskazane jest wspomnieć też o wielu formalnościach związanych ściśle z inwestycją tego rodzaju. Na terenie gmin Krobia i Miejska Górka powstało właśnie rozwiązanie tego typu.