Home

inwestycje

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób bezpiecznie nabyć nowiutkie mieszkanie?

płyty gazowe
Autor: Franke Polska
Kupno kwatery jest to nadzwyczaj poważne przedsięwzięcie. Na co kierować uwagę selekcjonując posiadłość na rynku pierwotnym?


Przed dokonaniem definitywnego wyboru mieszkania, dobrze jest zapoznać się z planem zagospodarowania przestrzennego okolic nieruchomości.

Masz swój dom? Postaraj się o ocieplenie!

domy jednorodzinne
Autor: Robert Konieczny
Jeżeli jesteś radosnym posiadaczem własnego domu, jesteś w niezwykle komfortowej sytuacji. Trudy budowy masz już dawno za sobą, zbliża się wiosna i można radować się z własnego, przydomowego ogrodu. Lecz ciepły czas warto także zostawić na inwestycje. Jeżeli bowiem mieszkasz w wiekowym budynku, stworzonym jeszcze w czasach, kiedy świeże technologie nie były nikomu znane, prawdopodobne że nie jest ono dostatecznie ocieplone. Zwykła sklejka elewacyjna może nie wystarczyć, oto kila rzeczy o które możesz zadbać, aby zimą zaoszczędzić pokaźne sumy.

Które inwestycje warto w dniu dzisiejszym wybrać?

notowania giełdowe
Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że duża część z nas nieustannie dąży do maksymalizacji osiąganych przez siebie profitów. Pieniądz jest bowiem współcześnie wyjątkowo ważnym czynnikiem, jaki ingeruje na wiele spraw naszym życiu powszednim. W związku z taką sytuacją posiadanie jego dużych ilości stało się newralgicznym celem sporej części naszego społeczeństwa. Oczywiście najbardziej podstawowym sposobem na jego zdobywanie jest praca na etacie, niemniej natomiast w wielu przypadkach nie jest ona nam w stanie zastrzec satysfakcjonujących przychodów.

Pierwotny rynek

Budynki
Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy myślimy o tym by żyć u siebie w kraju to często wybieramy jako miejsce zamieszkania stolicę. Jaka jest przyczyna? Odpowiedź zdaje się być oczywista, po prostu chcemy posiadać więcej możliwości.

Co należy uwzględnić kupując własne M?

apartamenty na sprzedaż
Autor: Daviddje
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynasz rozglądać się za mieszkaniem w Gdańsku, chcesz zmienić lokalizację, bierzesz pod uwagę różne dzielnice. Gdzie własne M można kupić w atrakcyjnej cenie, a gdzie najdrożej?
Potencjalny właściciel mieszkania, który nie wyobraża sobie życia na ósmym piętrze, w bloku nie zapała miłością do Zaspy, chociaż szkoła, sklepy i przychodnia będą po drugiej stronie ulicy, a do morza jest kwadrans spacerem.

Obraz transportu lotniczego w Polsce

Samolot pasażerski
Autor: Simon_sees
Źródło: http://www.flickr.com
Położenie naszego kraju cały czas było szansą, a jednocześnie zagrożeniem. Zagrożenie wiązało się z nieprzewidzianą lub wybitniej oczekiwaną inwazją sąsiednich krajów. Na szczęście żyjemy w bardziej umiarkowanych czasach co więcej aktualnie nasze położenie to głównie szanse, szczególnie, iż jesteśmy przecież członkiem Zjednoczonej Europy.

Kopalnia odkrywkowa – zalety i wady

Maszyna górnicza
Autor: Marcel Oosterwijk
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest tajemnicą, że kopalnie są źródłem nie jedynie minerałów i innych cennych składników, jednak głównie zapewniają niebagatelne zyski. Wybierając tego rodzaju rozwiązania osoby decyzyjne dbają przede wszystkim o gospodarczy rozwój terenu, na którym tworzona jest kopalnia odkrywkowa. Wskazane jest wspomnieć też o wielu formalnościach związanych ściśle z inwestycją tego rodzaju. Na terenie gmin Krobia i Miejska Górka powstało właśnie rozwiązanie tego typu.