Home

gospodarstwo

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W jaki sposób poprowadzić gospodarstwo ekologiczne

rolnictwo
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Ekologiczne rolnictwo jest systemem wytwórczości rolniczej mającym korzenie w rolnictwie tradycyjnym. Oparte jest na wykorzystaniu naturalnych procesów zachodzących w gospodarstwie agrarnym i w znacznym stopniu polega na wiedzy wywodzącej się z tradycji agrarnej. W ekologicznym rolnictwie wykorzystuje się praktyki uprawy rolnej przysparzające się do podtrzymania albo podwyższenia materii organicznej w glebie oraz hamowania jej erozji.

Zabezpieczenia zbiorów w gospodarstwach rolniczych w magazynach

pole
Autor: HintenRum
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie farmerzy mają mnóstwo ułatwień, a automatyzacja różnych czynności powoduje, że ich praca toczy się szybciej i jest znacznie bardziej wydajna. Pracownik roli, który przygotuje stosowne papiery, może uzyskać dotacje na urządzenia rolnicze. Można też wynająć firmy, jakie będą systematycznie przeglądać maszyny rolnicze, dokonywały fumigacji plonów i zabezpieczać przechowalnie plonów i hale przed kradzieżą plonów oraz zwierzętami i insektami czyniącymi szkody.

Akumulatory fotowoltaiczne okazują się być niesamowicie wytrzymałe

wnętrze akumulatora samochodowego
Autor: Dilshan Jayakody
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, jak sporo możliwości daje używanie ze światła słonecznego, które potem jest przekształcane w prąd. Za jego pomocą mamy szansę zaoszczędzić wielkie wartości oszczędności, a jednocześnie jesteśmy też uniezależnieni od dostawców, którzy często bardzo podnoszą kwoty.