Home

fundusze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zrobić, kiedy doskwiera Ci brak pieniędzy?

działania epr
Autor: Burson-Marsteller
Źródło: http://www.flickr.com
Dom z ogrodem, zagraniczne wczasy, samochód najwyższej klasy, nowy komputer. Ile osób tyle pragnień, ale z reguły ta sama przeszkoda, która uniemozliwia ich realizację.

Tereny inwestycyjne - w jaki sposób postępować dostając w spadku niepotrzebne tereny?

inwestycje
Autor: Frerk Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
Życie sprowadza na nas różne scenariusze. Jedne zdarzenia na długo zapadają w pamięć, będąc jednymi z najlepszych dni jakich mogliśmy być uczestnikami, inne znowu chciałoby się z tej pamięci wykreślić. Lista wartych zapamiętania wspomnień potrafi być bardzo długa. Pierwszy wymarzony motocykl, pierwszy pocałunek, ślub, zdobycie upragnionej pracy, narodziny potomka to tylko nieliczne z nich.

Stawianie domu – podstawą jest analityczne podejście

budowa
Źródło: pixabay
Nie ulega wątpliwości, że tematyka którą jest budowa domów ciekawi wiele osób, zarazem tych, którzy już mają wszelki niezbędny budżet na ten cel, jak i tych, którzy dopiero planują starać się o kredyt mieszkaniowy, aby móc opłacić tego typu przedsięwzięcie. Nie ma też wątpliwości, że do tematu powinno się podchodzić bardzo rozsądnie i jak najlepiej wszystko rozplanować, choć, jak się okazuje – w rzeczywistości sporo możemy zrobić nawet bez większych planów, mając po prostu wystarczająco dużo pieniędzy.

W jaki sposób zainwestować w fundusze inwestycyjne? Kilka pożytecznych sugestii dla zainteresowanych

Czarna skarbonka
Autor: American Advisors Group
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli mamy oszczędności, które odkładamy na koncie bądź – co gorsza – w szufladzie (zatem nie pracują na siebie), powinniśmy zastanowić się nad właściwą dla nas formą inwestowania. Współczesne instytucje finansowe oferują wiele interesujących sposobów na osiąganie zysków z posiadanego przez nas kapitału, a jednym z nich są fundusze inwestycyjne. Czy orientujesz się, w jaki sposób w nie inwestować, by zdobyć zamierzony cel?