Home

fundusze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co zrobić, kiedy doskwiera Ci brak pieniędzy?

działania epr
Autor: Burson-Marsteller
Źródło: http://www.flickr.com
Domek z ogródkiem, zagraniczne wczasy, samochód najwyższej klasy, nowy komputer. Ile głów tyle pragnień, ale z reguły ta sama przeszkoda, która staje na drodze do ich realizacji.

Tereny inwestycyjne - w jaki sposób postępować dostając w spadku niepotrzebne tereny?

inwestycje
Autor: Frerk Meyer
Źródło: http://www.flickr.com
Życie płata nieprzewidywalne figle. Jedne chwile zostają na długo w pamięci, będąc jednymi z najlepszych chwil jakich dane nam było być uczestnikami, inne znowu chcielibyśmy z owej pamięci wykreślić. Litania pięknych wspomnień może być bardzo długa. Pierwszy upragniony motocykl, pierwsza miłość, ślub, otrzymanie wymarzonej pracy, narodziny potomka to tylko nieliczne z nich.

Stawianie domu – podstawą jest analityczne podejście

budowa
Źródło: pixabay
Prawdą jest, że tematyka jaką jest budowa domów interesuje wiele osób, zarówno tych, którzy już mają odpowiednio przygotowany budżet na ten cel, jak i tych, którzy dopiero mają zamiar zabiegać o kredyt mieszkaniowy, żeby móc sfinansować tego rodzaju przedsięwzięcie. Nie ulega też wątpliwości, że do tematu powinno się podchodzić bardzo rozsądnie i jak najdokładniej wszystko rozplanować, choć, jak się okazuje – w praktyce sporo możemy zrobić nawet bez rozbudowanych planów, mając po prostu wystarczająco dużo pieniędzy.

W jaki sposób zainwestować w fundusze inwestycyjne? Kilka pożytecznych sugestii dla zainteresowanych

Czarna skarbonka
Autor: American Advisors Group
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mamy oszczędności, jakie odkładamy na koncie albo – co gorsza – w szufladzie (więc nie pracują na siebie), musimy pomyśleć nad właściwą dla nas formą inwestycji. Dzisiejsze instytucje finansowe oferują wiele ciekawych sposobów na osiąganie efektów z posiadanego przez klienta kapitału, a jednym z nich są fundusze inwestycyjne. Czy orientujesz się, jak w nie inwestować, by uzyskać zamierzony cel?