Home

eko

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Masz w planie większe porządki w swoim domu? Postaw na ekologiczne środki czystości

Środki czystości
Autor: FolsomNatural
Źródło: http://www.flickr.com
Nie każdy lubi sprzątanie. Większość z nas z chęcią wybrałaby się na spacer bądź spędziłaby ten czas z bliskimi, aniżeli wzięłaby się za mopa, by umyć podłogę. Jednak czasem chcąc nie chcąc musimy wziąć się w garść, szczególnie gdy nadchodzi czas świąteczny albo robiliśmy remont i kurz osiadł praktycznie wszędzie.

Ekologiczny dom – które opcje są godne uwagi i o czym dobrze jest pamiętać zanim podejmie się końcową decyzję?

panele słoneczne na dachu
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Ekologia posiada dzisiaj dosyć istotne znaczenie, jako że środowisko przyrodnicze jest niezbyt czyste. Nie można się z tego powodu dziwić, że specjaliści biją na alarm i namawiają do korzystania z bezpiecznych systemów, które są bezpieczne dla przyrody.

Śmieci już nie będą kłopotem

gospodarka odpadami wrocław
Autor: Scott.Symonds
Źródło: http://www.flickr.com
Nieistotne, czy posiadamy duże gospodarstwo domowe bądź prowadzimy przedsiębiorstwo, śmieci mogą być naszym utrapieniem, jeśli nie orientujemy komu je powierzyć. Obecnie takie informacje są wszędzie dostępne, wystarczy tylko po nie wyciągnąć rękę.


Trzeba zacząć od tego, że wszyscy właściciele domów a także przedsiębiorcy muszą płacić gminie sporego miasta za wywózkę odpadów, jeśli gmina wzięła na siebie obowiązek zajęcia się śmieciami komunalnymi, na przykład Wrocław.