Home

działka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy opłaca się przeprowadzić badania geotechniczne?

działka budowlana
Autor: Lee Coursey
Źródło: http://www.flickr.com/photos/leeco/213416594/
Przeprowadzenie badań geotechnicznych jest szczególnie istotne, wyjątkowo w przypadku, gdy projektowane jest podpiwniczenie budynku. Geotechnik wyznacza poziom wody gruntowej a także ocenia wahania tegoż poziomu.

Zakładanie ogrodu po budowie - od planowania ogrodu do pielęgnowania

ogród
Autor: Ulbrecht Hopper
Źródło: http://www.flickr.com
Ziemia po budowie rzadko nadaje się od razu do obsadzenia roślinami. Zanim przystąpisz do zakładania ogródka, przygotuj parcelę podług naszych rad. Zobacz, jak zaplanować ogródek. Oto wskazówki krok po kroku, zacząwszy od projektowania, przez urządzanie po pielęgnację ogródka. Zawsze możesz sobie pomóc wpisując w przeglądarkę hasło: projekty ogrodów Warszawa albo zakładanie ogrodów Warszawa.

rodzimym

kompostownik
Źródło: http://gardencenter.pl/
W ofercie firmy znaleźć można kompostowniki o wysokiej jakości. Powstawały one w dłuższym procesie, dzięki czemu eksperci dysponują dużą i imponującą w branży wiedzą praktyczną. Wybieranie tylko doskonałej jakości, gdyż sprawdzonych materiałów oraz zestawianie ich ze sobą w odpowiedni sposób zachęcają do wybierania właśnie tych propozycji. Na działkę czy do ogrodu – nasze propozycje dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Sposoby na tanie zdobycie projektu domu

Budowa drewnianego domu
Autor: pnwra
Źródło: www.flickr.com
Coraz więcej osób decyduje się na budowę własnego domu. Jest to skomplikowany i czasochłonny proces. Budowę domu przeważnie zlecamy zewnętrznej firmie. Jest to zabezpieczenie solidnej realizacji oraz zadowolenia.

Czy jest sens od razu stawiać docelowe ogrodzenie działki, czy też podczas budowy dobre będzie tymczasowe?

ogrodzenia
Źródło: pixabay.com
Pierwsze o czym myślimy po kupieniu działki, to zrobienie ogrodzenia, by wydzielić dokładnie przestrzeń, którą mamy zamiar zagospodarować. Zastanawiamy się wtedy nad tym czy wykonać ogrodzenie tymczasowe, czy może już to docelowe, jakie posłuży nam także później.

Właściwa temperatura jest niezbędna - sprawdź, w jaki sposób najlepiej ocieplić dom, aby zaoszczędzić

dom
W tych czasach trudno jest stwierdzić, kiedy będzie bardzo ciepło, a w którym momencie będzie mroźno. Kiedyś pory roku były bardziej wyraźne, obecnie te granice bardzo się pozacierały, choć mamy świadomość, kiedy mniej więcej możemy spodziewać się upałów, które bez klimatyzacji będą nie do zniesienia i wiemy również, kiedy można spodziewać się mrozów, których nie da się przetrwać bez grzejników. Jeżeli chodzi o klimatyzację, to najlepiej w swoim mieszkaniu jak również w biurze zainwestować w klimatyzatory lg.

Czy dom jest rzeczywiście drogi? Czy zbudowanie go i eksploatacja to wielkie koszty? Co zrobić, by było taniej?

dom
Autor: Bogdan Kulczyński
Źródło: Reynaers Polska
Sądzisz że dom jest drogi... moje niedoczekanie. Nic podobnego. Jeżeli tylko nie zamierzasz posiąść pałacu czy wielkiej rezydencji, dom jest osiągalny.. Zastosuj się wyłącznie do wspomnianych niżej reguł.