Home

działalność

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Kiedy konieczny nam prywatny detektyw Kraków go da

lupa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Od czasu do czasu jest tak, że chcemy się upewnić w jakichś własnych przeświadczeniach, nie dając nic nikomu po sobie rozpoznać. Wówczas musimy wynająć kogoś, kto to wszystko za nas przeprowadzi, tak żebyśmy my mieli sposobność jedynie dostać odpowiedni dla nas raport.

Projekt i budowanie - czyli, jak i w jakim miejscu postawić hotelik razem z basenem w granicy naszych wąłsnych funduszy

płyty tarasowe
Autor: LIBET
Źródło: LIBET
W jaki metodę zbudować hotelik? Skąd zabrać projekt hoteliku razem z basenem? Dowiesz się tego wszystkiego, jeżeli przeczytasz w dokładny sposób nasz artykuł!

Otwarcie pizzerii musi być dobrze przemyślane

firma
Autor: ZSPNrdwa Krosno
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy otworzyć własny biznes, to powinniśmy się dokładnie zastanowić, czy chcemy pracować w całości na swoją rękę, czy może pragniemy się podczepić pod większą grupę. W tym drugim przypadku będziemy musieli trzymać się pewnych odgórnych zasad, lecz część decyzji będzie należała do nas, a dodatkowo będziemy mieli na początku ogromną pomoc oraz w razie kłopotów, także będziemy mieli szansę liczyć na pomoc.

O czym powinno się pamiętać decydując się na otwarcie swojej gospodarczej działalności?

prowdzenie własnej firmy
Źródło: pixabay
Niewątpliwie otwarcie własnej gospodarczej działalności wymaga sporej wiedzy z zakresu księgowości. Każdy bez wyjątków przedsiębiorca musi prowadzić własny interes zgodnie z państwowymi przepisami. Otwierając działalność gospodarczą staje się przed dylematem, czy się rozliczać jako VAT-owiec, czy też nie. Rejestracji VAT-owca trzeba dokonać w Skarbowym Urzędzie na specjalnym formularzu VAT-R.

Jakie zagrożenia dla lokalnych społeczności powiązane z kopalnią

górnictwo
Źródło: pixabay.com
Oglądając różnego rodzaju programy informacyjne, często natrafiamy na zaskakujące informacje wiążące się z wysiedlaniem mieszkańców ze względu na budowę nowego biurowca. Przejęciem nieruchomości przez szukające pieniędzy, nieuczciwe firmy bądź też odkrywkowe kopalnie, jakie mogą stanowić zagrożenie dla lokalnej społeczności. Jak sobie radzić z takiego typu problemami?

Jak odzyskać nasze należności?

zadłużenie
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Działalność gospodarcza zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Ma ono wiele postaci. Może być to ryzykowny krok związany z inwestowaniem szczególnie niepewnym w startowej fazie działania firmy.