Home

domy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to wcale takie trudne!

blok
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi myśli o tym, żeby porzucić pracę w korporacji i wynieść się na wieś, z daleka od zgiełku dużych miast - któż z nas na przykład nie myśli o pięknym i przytulnym domeczku na wsi z wielkim ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród przyjaciół, z pewnością okaże się, że właściwie każdy ma podobne marzenia.

Co zrobić i co uwzględnić, żeby nasz przyszły dom był jeszcze bardziej nowoczesny i energooszczędny?

stykówka - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
W momencie, gdy decyduje się o budowie swojego domu, na myśli ma się inwestycję czynioną na lata. Dlatego każda decyzja, jaką w podobnym wypadku się podejmuje, bywa decyzją niesamowicie istotną. W równym stopniu zastosowane artykuły budowlane, jak też wybrany projekt budynku są niezwykle znaczące , zatem zanim podejmie się jakąkolwiek decyzję, warto się właściwie zastanowić. Obecnie w ofercie zakładów projektowych można odnaleźć różne obiekty, zarówno niewielkie, jak również znaczniejsze, dzięki czemu każdy kupi projekt domu, o jakim marzy.

Co uczynić i co uwzględnić, by nasz budowany dom był bardziej nowoczesny i energooszczędny?

stykówka - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach budownictwo stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne, które mają za zadanie zaoszczędzić jak najwięcej ciepła. Sprawia to, że koszty eksploatacji domów są dość niskie, co można zauważyć po korzystnych rachunkach za prąd i co z pewnością doceniają ich właściciele. Co możemy uczynić, aby budowany przez nas budynek był bardziej ekologiczny?

Dowiedz się jakie rzeczy warto kupić przed zaczęciem remontu mieszkania oraz gdzie znaleźć najlepszych specjalistów z tej branży

podłoga
Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock
Na myśl o remoncie dostajesz białej gorączki? Jeśli tak, to powinieneś przeczytać ten materiał, a dowiesz się wszystkiego dotyczącej tego co będzie niezbędne w trakcie remontowania własnego gniazdka. W tej chwili w każdym ogromnym miasteczku jest co najmniej parę, dużych sklepów budowlanych oraz salonów handlowych w których uda Ci się wszystko zakupić. Jeśli będziesz pragnął oszczędzić to wtenczas dobrze jest pobuszować w sklepach internetowych.

Co należy kupić do naszej łazienki? Zanim wybierzesz się do sklepu, zrób porządną listę zakupów

łazienka
Autor: Zehnder
Źródło: Zehnder
Spora część z nas szczególnie dobrze wie, że utrzymywanie higieny na odpowiednim poziomie jest przez nas dzisiaj pożądane. Jest to bowiem szczegół, który ma duży wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie, skutkiem tego też staramy się za każdą cenę utworzyć w miejscach naszego zamieszkania względnie jak najbardziej komfortowe warunki sanitarne. Powinno się bowiem przyznać, że to właśnie toaleta jest tym pomieszczeniem, w którym spędzamy największą ilość czasu na przygotowywanie osobistego wizerunku oraz dokonanie każdych czynności pielęgnacyjnych.

Deweloper Siechnice ma dla nas niecodzienną ofertę

Dom czy mieszkanie za milion
Autor: Prestige PR
Źródło: Prestige PR
Na rynku pojawia się coraz więcej domów oraz są one oferowane przez różnorakie zakłady budowlane, zatem ich wizerunek dość silnie ma szansę się odróżniać. Przez to powinniśmy wyszukać takich ofert, które najlepiej będzie do nas pasowały i będą nam sprawiały najwięcej zadowolenia.

Jeżeli chcesz postawić dom, murowanie na sucho realnie to ułatwi

budowa domu
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie stwarzają możliwości, by wykorzystywać świeże oraz ulepszone metody w wielu dziedzinach życia codziennego, gospodarki i produkcji. Przez cały czas tworzy się nowe składy, które mają zagwarantować jeszcze wydajniejsze i lepsze rezultaty. Postęp nie pomija również budownictwa, gdzie cały czas odkrywane są kolejne ułatwienia mające na celu konstruowanie bardziej imponujących budowli, jak również skrócenie czasu pracy i zoptymalizowanie jej efektów.

Najciekawsze trendy w projektowaniu domów na 2015 r.

Duży dom
Autor: Becks
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wszelkie trendy w projektowaniu domu to należyty pomysł; np. elewacja w kolorze awokado, różowa dachówka lub także dywany na ścianach. Niemniej jednak dużo osób staje się ofiarami tych trendów, należałoby w związku z tym zaznajomić się z tematem perfekcyjnych trendów 2015, by dowiedzieć się jakie dokładnie projekty domów są faworyzowane przez ekspertów w tej dyscyplinie. Co dzieje się w kuchni?

W którym miejscu znaleźć materiały wykończeniowe do mieszkania?

Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Autor: Bruk-Bet®
Źródło: Bruk-Bet®
Z każdym mijającym rokiem inżynieria i budownictwo cieszy się sporym powodzeniem. Większość studentów już na czwartym - piątym roku znajduje pracę w zawodzie. Inżynieria budowlana jest jednym z najszybciej rozwijających się kierunków na uczelniach technicznych. Program opracowany jest, tak aby najpierw zdobyć zasadniczą wiedzę o materiałach i wyrobach budowlanych, następnie poznać ogólne metody kształtowania i obliczania najprostszych konstrukcji jakimi są domki jednorodzinne. Nie brakuje zajęć o charakterze ciekawostkowym jak budowa schronu. Program uwzględnia również projektowanie domów. Interesujące projekty domów i nie tylko mieszczą się w sieci