Home

domy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Podpowiadamy jaki dom najlepiej wybudować

Domy energooszczędne i pasywne to przyszłość polskiego budownictwa
Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
Marzenie o rodzinnym domu zwykle pryska zgniecione wyobrażeniem o długim czasie budowy. Rozwój technologiczny pozwala jednak na znacznie więcej. Dom da się wznieść nawet w dwa miesiące.

Sporo ciekawostek na temat rynku mieszkaniowego i apartamentów

mieszkanie - wnętrze
Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawunek własnego mieszkania to dla szerokiej części naszego społeczeństwa wielkie marzenie. Wielu z nas bowiem chce nieodwołalnie uniezależnić się od rodziców, pozwalając się na zdobycie własnego miejsca zamieszkania. W praktyce wprawdzie nie jest to tak bardzo prosta decyzja zarówno pod względem praktycznym jak i moralnym. Często zarówno nie posiadamy odpowiedniej ilości gotówki, bym mogli pozwolić sobie na ich nieograniczony zakup. Czy w takiej sytuacji nie będziemy posiadać jakiegokolwiek rozwiązania?

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to wcale takie trudne!

blok
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi myśli o tym, żeby porzucić pracę w korporacji i wynieść się na wieś, z daleka od zgiełku dużych miast - któż z nas na przykład nie myśli o pięknym i przytulnym domeczku na wsi z wielkim ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród przyjaciół, z pewnością okaże się, że właściwie każdy ma podobne marzenia.

Co zrobić i co uwzględnić, żeby nasz przyszły dom był jeszcze bardziej nowoczesny i energooszczędny?

stykówka - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
W momencie, gdy decyduje się o budowie swojego domu, na myśli ma się inwestycję czynioną na lata. Dlatego każda decyzja, jaką w podobnym wypadku się podejmuje, bywa decyzją niesamowicie istotną. W równym stopniu zastosowane artykuły budowlane, jak też wybrany projekt budynku są niezwykle znaczące , zatem zanim podejmie się jakąkolwiek decyzję, warto się właściwie zastanowić. Obecnie w ofercie zakładów projektowych można odnaleźć różne obiekty, zarówno niewielkie, jak również znaczniejsze, dzięki czemu każdy kupi projekt domu, o jakim marzy.

Co uczynić i co uwzględnić, by nasz budowany dom był bardziej nowoczesny i energooszczędny?

stykówka - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach budownictwo stawia na nowoczesne rozwiązania technologiczne, które mają za zadanie zaoszczędzić jak najwięcej ciepła. Sprawia to, że koszty eksploatacji domów są dość niskie, co można zauważyć po korzystnych rachunkach za prąd i co z pewnością doceniają ich właściciele. Co możemy uczynić, aby budowany przez nas budynek był bardziej ekologiczny?

Dowiedz się jakie rzeczy warto kupić przed zaczęciem remontu mieszkania oraz gdzie znaleźć najlepszych specjalistów z tej branży

podłoga
Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock
Na myśl o remoncie dostajesz białej gorączki? Jeśli tak, to powinieneś przeczytać ten materiał, a dowiesz się wszystkiego dotyczącej tego co będzie niezbędne w trakcie remontowania własnego gniazdka. W tej chwili w każdym ogromnym miasteczku jest co najmniej parę, dużych sklepów budowlanych oraz salonów handlowych w których uda Ci się wszystko zakupić. Jeśli będziesz pragnął oszczędzić to wtenczas dobrze jest pobuszować w sklepach internetowych.

Co należy kupić do naszej łazienki? Zanim wybierzesz się do sklepu, zrób porządną listę zakupów

łazienka
Autor: Zehnder
Źródło: Zehnder
Spora część z nas szczególnie dobrze wie, że utrzymywanie higieny na odpowiednim poziomie jest przez nas dzisiaj pożądane. Jest to bowiem szczegół, który ma duży wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie, skutkiem tego też staramy się za każdą cenę utworzyć w miejscach naszego zamieszkania względnie jak najbardziej komfortowe warunki sanitarne. Powinno się bowiem przyznać, że to właśnie toaleta jest tym pomieszczeniem, w którym spędzamy największą ilość czasu na przygotowywanie osobistego wizerunku oraz dokonanie każdych czynności pielęgnacyjnych.

Deweloper Siechnice ma dla nas niecodzienną ofertę

Dom czy mieszkanie za milion
Autor: Prestige PR
Źródło: Prestige PR
Na rynku pojawia się znacznie więcej domów i okazują się być one proponowane przez różnorakie przedsiębiorstwa budowlane, więc ich wygląd dosyć mocno ma szansę się odróżniać. Dlatego musimy poszukać takiej propozycji, które idealnie będzie do nas pasowały oraz będą nam sprawiały sporo zadowolenia.

Jeżeli chcesz postawić dom, murowanie na sucho realnie to ułatwi

budowa domu
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie stwarzają możliwości, by wykorzystywać świeże oraz ulepszone metody w wielu dziedzinach życia codziennego, gospodarki i produkcji. Przez cały czas tworzy się nowe składy, które mają zagwarantować jeszcze wydajniejsze i lepsze rezultaty. Postęp nie pomija również budownictwa, gdzie cały czas odkrywane są kolejne ułatwienia mające na celu konstruowanie bardziej imponujących budowli, jak również skrócenie czasu pracy i zoptymalizowanie jej efektów.

Najciekawsze trendy w projektowaniu domów na 2015 r.

Duży dom
Autor: Becks
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wszelkie trendy w projektowaniu domu to należyty pomysł; np. elewacja w kolorze awokado, różowa dachówka lub także dywany na ścianach. Niemniej jednak dużo osób staje się ofiarami tych trendów, należałoby w związku z tym zaznajomić się z tematem perfekcyjnych trendów 2015, by dowiedzieć się jakie dokładnie projekty domów są faworyzowane przez ekspertów w tej dyscyplinie. Co dzieje się w kuchni?