Home

domy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Podpowiadamy jaki dom najlepiej wybudować

Domy energooszczędne i pasywne to przyszłość polskiego budownictwa
Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
Marzenie o własnym domu najczęściej znika przytłoczone myślą o czasie budowy. Rozwój koncepcji oraz technologii umożliwia teraz zdecydowanie więcej. Dom da się wznieść nawet w dwa miesiące.

Sporo ciekawostek na temat rynku mieszkaniowego i apartamentów

mieszkanie - wnętrze
Autor: Bryn Pinzgauer
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawunek własnego mieszkania to dla szerokiej części naszego społeczeństwa wielkie marzenie. Wielu z nas bowiem chce nieodwołalnie uniezależnić się od rodziców, pozwalając się na zdobycie własnego miejsca zamieszkania. W praktyce wprawdzie nie jest to tak bardzo prosta decyzja zarówno pod względem praktycznym jak i moralnym. Często zarówno nie posiadamy odpowiedniej ilości gotówki, bym mogli pozwolić sobie na ich nieograniczony zakup. Czy w takiej sytuacji nie będziemy posiadać jakiegokolwiek rozwiązania?

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to wcale takie trudne!

blok
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi myśli o tym, żeby porzucić pracę w korporacji i wynieść się na wieś, z daleka od zgiełku dużych miast - któż z nas na przykład nie myśli o pięknym i przytulnym domeczku na wsi z wielkim ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród przyjaciół, z pewnością okaże się, że właściwie każdy ma podobne marzenia.

Co zrobić i co uwzględnić, żeby nasz przyszły dom był jeszcze bardziej nowoczesny i energooszczędny?

stykówka - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
W momencie, kiedy decyduje się o zbudowaniu swojego domu, na myśli miewa się inwestycję robioną na dłuższy czas. Przez to każda decyzja, którą w podobnym przypadku się podejmuje, okazuje się decyzją niesamowicie ważną. Zarówno zastosowane artykuły budowlane, jak też wybrany projekt budynku okazują się niezwykle znaczące , zatem zanim podejmie się jakąkolwiek decyzję, warto się odpowiednio namyśleć. Obecnie w katalogu zakładów projektowych można wyszukać różne obiekty, w równym stopniu niewielkie, jak również znaczniejsze, dzięki czemu każdy zakupi projekt domu, o jakim śni.

Co uczynić i co uwzględnić, by nasz budowany dom był bardziej nowoczesny i energooszczędny?

stykówka - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
W naszych czasach architekci stawiają na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które mają za zadanie zaoszczędzić jak najwięcej ciepła. Sprawia to, że koszty eksploatacji domów są stosunkowo niskie, co można zauważyć po korzystnych rachunkach za prąd i co bez wątpienia doceniają ich właściciele. Co należy zrobić, aby tworzony przez nas dom był bardziej ekologiczny?

Dowiedz się jakie rzeczy warto kupić przed zaczęciem remontu mieszkania oraz gdzie znaleźć najlepszych specjalistów z tej branży

podłoga
Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock
Na myśl o renowacji dostajesz białej gorączki? Jeżeli tak, to powinieneś przeczytać ten artykuł, a dowiesz się każdej rzeczy dotyczącej tego co będzie potrzebne w trakcie remontowania własnego gniazdka. W tej chwili w każdym dużym miasteczku mieści się przynajmniej kilka, wielkich sklepów budowlanych , a także salonów handlowych w których uda Ci się wszystko zakupić. Jeżeli będziesz pragnął zaoszczędzić to wówczas warto pobuszować w sklepach online.

Co należy kupić do naszej łazienki? Zanim wybierzesz się do sklepu, zrób porządną listę zakupów

łazienka
Autor: Zehnder
Źródło: Zehnder
Duża część z nas niezmiernie doskonale wie, że utrzymywanie higieny na odpowiednim poziomie jest przez nas dzisiaj pożądane. Jest to bowiem element, jaki ma ogromny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie, w następstwie tego też staramy się za wszelką cenę stworzyć w miejscach naszego zamieszkania realnie jak w największym stopniu wygodne warunki sanitarne. Powinno się bowiem potwierdzić, że to właśnie toaleta jest tym pomieszczeniem, w którym spędzamy największą ilość czasu na przygotowywanie osobistego wizerunku oraz przeprowadzenie wszelkich czynności pielęgnacyjnych.

Deweloper Siechnice ma dla nas niecodzienną ofertę

Dom czy mieszkanie za milion
Autor: Prestige PR
Źródło: Prestige PR
Na rynku pojawia się coraz więcej domów oraz okazują się być one oferowane przez przeróżne zakłady budowlane, więc ich wizerunek dość mocno może się odróżniać. Dlatego musimy wyszukać takich ofert, które najlepiej będzie do nas pasowały i będą nam dawały najwięcej radości.

Jeżeli chcesz postawić dom, murowanie na sucho realnie to ułatwi

budowa domu
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne technologie pozwalają stosować świeże oraz ulepszone rozwiązania w licznych sferach życia codziennego, przemysłu i rolnictwa. Nieustannie komponuje się innowacyjne składy, które powinny zapewnić jeszcze efektywniejsze i lepsze wyniki. Postęp nie pomija także budownictwa, gdzie wciąż odkrywane są inne udogodnienia mające na celu konstruowanie bardziej imponujących konstrukcji, jak też skrócenie czasu pracy i udoskonalenie jej rezultatów.

Najciekawsze trendy w projektowaniu domów na 2015 r.

Duży dom
Autor: Becks
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wszelkie trendy w projektowaniu domu to należyty pomysł; np. elewacja w kolorze awokado, różowa dachówka lub także dywany na ścianach. Niemniej jednak dużo osób staje się ofiarami tych trendów, należałoby w związku z tym zaznajomić się z tematem perfekcyjnych trendów 2015, by dowiedzieć się jakie dokładnie projekty domów są faworyzowane przez ekspertów w tej dyscyplinie. Co dzieje się w kuchni?