Home

domy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to wcale takie trudne!

blok
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób marzy o tym, aby porzucić pracę w korporacji i przenieść się na wieś, z dala od zgiełku wielkich miast - któż z nas na przykład nie marzy o pięknym i przytulnym domu na wsi z przepięknym ogrodem i kominkiem? Jeżeli popytasz wśród znajomych, niewątpliwie okaże się, że właściwie każdy ma takie marzenia.

Co zrobić i co uwzględnić, żeby nasz przyszły dom był jeszcze bardziej nowoczesny i energooszczędny?

stykówka - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
W momencie, gdy decyduje się o budowie swojego domu, na myśli ma się inwestycję czynioną na lata. Dlatego każda decyzja, jaką w podobnym wypadku się podejmuje, bywa decyzją niesamowicie istotną. W równym stopniu zastosowane artykuły budowlane, jak też wybrany projekt budynku są niezwykle znaczące , zatem zanim podejmie się jakąkolwiek decyzję, warto się właściwie zastanowić. Obecnie w ofercie zakładów projektowych można odnaleźć różne obiekty, zarówno niewielkie, jak również znaczniejsze, dzięki czemu każdy kupi projekt domu, o jakim marzy.

Co uczynić i co uwzględnić, by nasz budowany dom był bardziej nowoczesny i energooszczędny?

stykówka - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach budownictwo stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne, które mają za zadanie zaoszczędzić jak najwięcej energii elektrycznej. Dzięki temu koszty użytkowania domów są stosunkowo niskie, co można zauważyć po korzystnych rachunkach za energię elektryczna i co niewątpliwie doceniają ich właściciele. Co trzeba uczynić, aby tworzony przez nas dom był bardziej energooszczędny?

Dowiedz się jakie rzeczy warto kupić przed zaczęciem remontu mieszkania oraz gdzie znaleźć najlepszych specjalistów z tej branży

podłoga
Autor: Shutterstock
Źródło: Shutterstock
Na myśl o remoncie dostajesz białej gorączki? Jeśli tak, to powinieneś przeczytać ten materiał, a dowiesz się wszystkiego dotyczącej tego co będzie niezbędne w trakcie remontowania własnego gniazdka. W tej chwili w każdym ogromnym miasteczku jest co najmniej parę, dużych sklepów budowlanych oraz salonów handlowych w których uda Ci się wszystko zakupić. Jeśli będziesz pragnął oszczędzić to wtenczas dobrze jest pobuszować w sklepach internetowych.

Co należy kupić do naszej łazienki? Zanim wybierzesz się do sklepu, zrób porządną listę zakupów

łazienka
Autor: Zehnder
Źródło: Zehnder
Spora część z nas wyjątkowo dobrze wie, że utrzymywanie higieny na wysokim poziomie jest przez nas dzisiaj pożądane. Jest to bowiem szczegół, jaki ma ogromny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie, w następstwie tego też staramy się za każdą cenę stworzyć w miejscach naszego zamieszkania względnie jak najbardziej komfortowe warunki sanitarne. Powinno się bowiem uświadomić sobie, że to właśnie łazienka jest tym pomieszczeniem, w jakim spędzamy największą ilość czasu na przygotowywanie osobistego wizerunku oraz wypełnienie wszystkich czynności pielęgnacyjnych.

Deweloper Siechnice ma dla nas niecodzienną ofertę

Dom czy mieszkanie za milion
Autor: Prestige PR
Źródło: Prestige PR
Na rynku pojawia się znacznie więcej mieszkań oraz okazują się być one oferowane przez różne zakłady budowlane, zatem ich wygląd dość silnie ma szansę się różnić. Dlatego musimy poszukać takiej propozycji, które najlepiej będzie do nas pasowały oraz będą nam sprawiały sporo satysfakcji.

Jeżeli chcesz postawić dom, murowanie na sucho realnie to ułatwi

budowa domu
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie stwarzają możliwości, by wykorzystywać świeże oraz ulepszone metody w wielu dziedzinach życia codziennego, gospodarki i produkcji. Przez cały czas tworzy się nowe składy, które mają zagwarantować jeszcze wydajniejsze i lepsze rezultaty. Postęp nie pomija również budownictwa, gdzie cały czas odkrywane są kolejne ułatwienia mające na celu konstruowanie bardziej imponujących budowli, jak również skrócenie czasu pracy i zoptymalizowanie jej efektów.

Najciekawsze trendy w projektowaniu domów na 2015 r.

Duży dom
Autor: Becks
Źródło: http://www.flickr.com
Nie wszelkie trendy w projektowaniu domu to solidny pomysł; np. elewacja w kolorze awokado, różowa dachówka lub również dywany na ścianach. Jednakże dużo osób staje się ofiarami tych nurtów, warto więc zaznajomić się z tematem perfekcyjnych trendów 2015, by dowiedzieć się jakie dokumentnie projekty domów są promowane przez ekspertów w tej dyscyplinie. Co dzieje się w kuchni?

W którym miejscu znaleźć materiały wykończeniowe do mieszkania?

Nawierzchnia wykonana z kostki Promenada® Ruda kobaltu
Autor: Bruk-Bet®
Źródło: Bruk-Bet®
Co roku inżynieria i budownictwo cieszy się sporym powodzeniem. Większość studentów już na czwartym - piątym roku znajduje pracę w zawodzie. Inżynieria budowlana jest jednym z najszybciej rozwijających się kierunków na uczelniach technicznych. Program opracowany jest, tak aby najpierw zdobyć podstawową wiedzę o materiałach i wyrobach budowlanych, następnie poznać ogólne metody kształtowania i obliczania najprostszych konstrukcji jakimi są domki jednorodzinne. Nie brakuje zajęć o charakterze ciekawostkowym jak chociażby budowa schronu. Program uwzględnia również projektowanie domów. Profesjonalne projekty domów i nie tylko znajdują się w sieci