Home

domu

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czy widzieliśmy projekty domów energooszczędnych?

Lustro
Autor: Dalibor Tomic
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy prezentuje jakąś swoją wizję tego, jak ma wyglądać jego dom. Niektóre pomysły będą się powtarzać, niektóre będą całkowicie różnorakie, a to wszystko sprawia, że każdy powinien robić wszystko, by jego dom przedstawiał się tak, jak zawsze o tym marzył.

Gdzie powinno się szukać nowego mieszkania we Wrocławiu.

pole uprawne
Autor: Joao Bento
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo osób bardzo ceni sobie spokój z dala od wrzasku miasta. Kupując dom pod Wrocławiem, zapewniamy sobie nie jedynie spokój. Wartości domu w okolicach Wrocławia są wiele mniejsze.

Jakie odpady może wywieźć firma, która oferuje ich wywóz?

dane
Autor: ell brown
Obecnie wiele osób kładzie dużą wagę o troskę o środowisko naturalne. To ważne, gdyż żyjemy w świecie, w którym składamy wokół siebie niezwykle znaczne ilości odpadów.

Czworonóg w domu – jakim sposobem przyszykować się na przybycie nowiutkiego domownika?

książki na półce
Autor: Tom Page
Źródło: http://www.flickr.com
Należyte przygotowanie oraz zabezpieczenie domu jest równie ważne, bez względu na to, czy zamieszka w nim kociaczek czy szczenię, który nie poznał jeszcze zasad obowiązujących go w nowiutkim środowisku.

Na co postawisz w nowym domu? Rolety lub zasłony? A może fajniej sprawdzą się tradycyjne żaluzje?

zbliżenie - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli stawiasz własny dom, przed Tobą bez wątpliwości sporo wszelkiego rodzaju wyzwań - jednym z nich niewątpliwie jest konieczność podejmowania szybkich decyzji w sprawach, na których najprawdopodobniej zupełnie się nie znasz.

Wbrew pozorom wybór ogrodzenia nie jest prostą sprawą. Spośród wielu różnych opcji warto zwrócić uwagę na parkany z betonu.

płot
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba przygotowująca się do budowy wyśnionego domu musi rozwiązać dylemat, czym ograniczyć swoją działkę. W ofercie składów budowlanych możemy znaleźć różne typy ogrodzeń. Od zwykłych siatek, przez klasyczne płoty z drewnianych desek i stylowe ogrodzenia z żeliwa po nowoczesne betonowe parkany.

Urządzenia wodno-kanalizacyjne - jaką firmę wybrać

Kran, woda
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Kiedy stawiamydom musimy odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Ważne by nie tylko był ładny i funkcjonalny, ale, w tych dniach, także ekologiczny. Decydując się na firmę, która ma zamontować nam sprzęt wodno-kanalizacyjne dobrze jest sprawdzić to jakiego rodzaju separatory dostarcza.Separatory to urządzenia, które służą do oczyszczania ścieków jeszcze przed wpompowaniem ich do sieci kanalizacyjnej.