Home

domu

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Na co postawisz w nowym domu? Rolety lub zasłony? A może fajniej sprawdzą się tradycyjne żaluzje?

zbliżenie - dom
Autor: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli stawiasz swój dom, przed Tobą oczywiście sporo różnego rodzaju wyzwań - jednym z nich zdecydowanie jest obowiązek podejmowania szybkich decyzji w sprawach, na których najpewniej w ogóle się nie znasz.

Wbrew pozorom wybór ogrodzenia nie jest prostą sprawą. Spośród wielu różnych opcji warto zwrócić uwagę na parkany z betonu.

płot
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba przygotowująca się do budowy wyśnionego domu staje przed dylematem, czym okolić swoją posesję. W ofercie supermarketów budowlanych możemy znaleźć różne typy ogrodzeń. Od typowych siatek, przez klasyczne płoty z desek i oryginalne ogrodzenia z kutego żelaza po innowacyjne betonowe parkany.

Urządzenia wodno-kanalizacyjne - jaką firmę wybrać

Kran, woda
Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W czasie gdy stawiamydom powinniśmy podjąć wiele decyzji. Istotne by nie tylko był ładny i funkcjonalny, ale, w obecnych czasach, także ekologiczny. Wybierając firmę, która ma zamontować nam sprzęt wodno-kanalizacyjne warto zwrócić uwagę na to jakiego typu separatory oferuje.Separatory to mechanizmy, które służą do oczyszczania ścieków jeszcze przed wprowadzeniem ich do sieci kanalizacyjnej.