Home

dom

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gdy dekorujemy nasz dom, dumamy o tym, że trzeba zawiesić obrazy na ścianach - a może caluteńka ściana powinna być obrazem?

Fototapeta, łąka
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Gołe mury w mieszkaniu nie są nazbyt przyjemnym widokiem. Dla ludzkich zmysłów zawsze korzystniej jest, kiedy możemy na coś spojrzeć oraz zająć czymś myśli.

Budynki niskoenergetyczne - ekologiczne rozwiązania na miarę teraźniejszości!

wilgotność
Autor: mangtronix
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz coraz bardziej dobitnie podkreśla się znaczenie ochrony środowiska. Rzeczona problematyka regularnie przewija się w polskich mediach jak również debacie publicznej.

Czym jest inteligentny dom?

wanna
Autor: John Hickey-Fry
Źródło: http://www.flickr.com
Inteligentny dom to zaawansowane technicznie rozwiązanie oparte na sieci czujników a także jednym, centralnym systemie nadzorowania wbudowanymi instalacjami.

Budowanie domu według gotowego projektu to dobre wyjście dla osób, które pragną oszczędzić

Natrysk ogrodowy trio GARDENA
Autor: GARDENA
Źródło: GARDENA
Jeśli pragniemy posiadać wyśniony dom, ale nie rozporządzamy ogromnym budżetem, to dobrym pomysłem może być użycie projektu gotowego.

Ekologia w mieście - dzisiejsze sposoby na troszczenie się o środowisko

ekologia
Autor: Mark Morgan
Źródło: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę na ekologię kładzie się wyjątkowo duży nacisk. Segregacja odpadów czy też organizowanie kompostowników to w wielu domach jedne z dominujących zastosowań ekologicznych.

Ocieplenie poddasza będzie dobrą decyzją

budynek
Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Jeżeli pragniemy mieć świadomość, że w własnym domu właściwie będzie nam się żyło, to musimy robić wszystko, aby odnalazło się w nim to co najlepsze.

Niesamowicie popularne okazują się być teraz okna plastikowe

okna plastikowe
Autor: Synergia PR
Źródło: Synergia PR
Musimy powiedzieć, że możemy wybrać okna drewniane oraz plastikowe, możemy kupić takie, które będą się otwierać na różne kierunki, albo nie będą się otwierać wcale.

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to wcale takie trudne!

blok
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej osób marzy o tym, aby porzucić pracę w korporacji i przenieść się na wieś, z dala od zgiełku wielkich miast - któż z nas na przykład nie marzy o pięknym i przytulnym domu na wsi z przepięknym ogrodem i kominkiem? Jeżeli popytasz wśród znajomych, niewątpliwie okaże się, że właściwie każdy ma takie marzenia.

Ogrodzenia betonowe Piaseczno ma w dobrej jakości

krajobraz - dom
Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Części, z których będziemy używać na budowie powinny okazać się być mocne i musimy posiadać do nich pewność, że spełnią odpowiednio swoje zadanie. Z tego powodu powinno się zobaczyć u kogo możemy je kupować, tak by uzyskać pewność, że nie będziemy musieli się martwić ich jakością.

Wbrew pozorom wybór ogrodzenia nie jest prostą sprawą. Spośród wielu różnych opcji warto zwrócić uwagę na parkany z betonu.

płot
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Każda osoba przygotowująca się do budowy wyśnionego domu staje przed dylematem, czym okolić swoją posesję. W ofercie supermarketów budowlanych możemy znaleźć różne typy ogrodzeń. Od typowych siatek, przez klasyczne płoty z desek i oryginalne ogrodzenia z kutego żelaza po innowacyjne betonowe parkany.