Home

dokument

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Znaczące i użyteczne informacje na temat legitymacji ubezpieczeniowych, odliczeń ZUS i wystawiania faktur

rozliczenia
Autor: Lucas Hayas
Źródło: http://www.flickr.com
Legitymacja ubezpieczeniowa została już jakiś czas temu zlikwidowana poprzez ZUS. Aktualnie pracodawca musi każdego miesiąca dostarczać dokument, który potwierdza, że mamy ubezpieczenie. Warto o tym pamiętać, ponieważ teraz to od pracodawcy mamy żądać dokumentu ubezpieczenia i dokumentu na to, iż składki na ubezpieczenie są regularnie odprowadzane. Niemniej jednak brak takiego dowodu nie zdoła być powodem nie przyjęcia pacjenta do doktora. Jeżeli wybieramy się do doktora i nie posiadamy takiego dokumenty, to powinnyśmy dostarczyć go w ciągu siedmiu dni.

Co winna zawierać umowa o roboty budowlane oraz kiedy wskazane jest ją spisać

umowa
Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Umowa o roboty budowlane to niezmiernie istotny dokument, który jest zabezpieczeniem dla obu stron. Osoba, wykonująca jakieś roboty budowlane posiada gwarancję zapłaty za swoje usługi. Osoba, jaka takie usługi budowlane zamawia także ma gwarancję bezpieczeństwa oraz należytego zrealizowania zamówionych usług. W wypadku sporów dokument ten ułatwi również dochodzenie roszczeń. Umowę o roboty budowlane z pewnością powinno się spisać w każdej sytuacji powiązanej z budową - domów, mieszkań, biur i tak dalej. Wolno ją również spisać w przypadku odnawiania jakiejś nieruchomości albo innych usług wykończeniowych i budowlanych.

Nie czekaj w ogromnych kolejkach w urzędzie- uzupełnij PIT przez internet

dokumenty
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo często kiedy nadchodzi termin oddania PIT-ów w Urzędzie Skarbowym pojawiają się wielkie kolejki. Można jednak oszczędzić sobie stresu i straconego czasu w kolejkach przesyłając PIT przez sieć.

Kiedy konieczny nam prywatny detektyw Kraków go da

lupa
Źródło: http://www.sxc.hu/
Czasem dzieje się tak, że pragniemy się utwierdzić w jakichś naszych przeświadczeniach, nie pozwalając nic nikomu po sobie rozpoznać. Wówczas musimy zatrudnić kogoś, kto to wszystko za nas przeprowadzi, tak żebyśmy my mieli możliwość jedynie dostać interesujący nas raport.

Deklaracje podatkowe przez Internet coraz bardziej popularne pośród petentów

podatki
Źródło: pixabay.com
Z każdym rokiem liczba ludzi dokonujących rozliczenia podatkowe za pomocą sieci wzrasta. Jest to znacznie wygodniejszy wariant składania deklaracji podatkowej, który zapewnia szybkie poprawki i zwyczajnie zaoszczędza czas.