Home

Dźwigi

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Z branży budowlanej

Nasza gospodarka pomimo światowego kryzysu nieustannie się rozwija. Dzięki temu buduje się dużo nowych obiektów. To też zasługa funduszy unijnych. Wspomaga ona inwestycje wielu ośrodków, czy budynków do użytku publicznego. Mnóstwo rodaków zamierza włożyć własne oszczędności we własne mieszkanie. Młode małżeństwa biorą pożyczki, po to, by kupić używane mieszkanie albo ziemię, na której wybudują swój wymarzony dom.

Ogólne wykorzystywanie różnego typu dźwigów jest olbrzymie.

dźwig
Autor: Alexandre Prévot
Źródło: http://www.flickr.com
Po to by sektor budowlany poprawnie funkcjonował, nieodzowne są olbrzymie maszyny. Udostępniane w różnorakich formatach, co daje obszerne pole manewru w zakresie pułapu unoszenia przedmiotów jak również rozmiar powierzchni, na której urządzenie ma możliwość manewrować. Dźwignice, wykorzystywane są do budowania zwykle na dużą wysokość. Dźwigi stoczniowe są stosowane zwykle w dokach i przeznaczone są do przeładunku towarów z okrętów na nabrzeże lub odwrotnie. Wykorzystywane są również w transporcie wodnym oraz do robót modernizacyjnych i montażowych statków.