Home

cegły

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nie ma wątpliwości, że ceramika w budownictwie wiedzie prym i nic raczej nie wskazuje, że przyszłości się coś zmieni

Nie ulega wątpliwości, że od dawna w budownictwie króluje ceramika, a więc – dawniej wykorzystanie wyrobów formowanych z gliny i wypalanych w celu osiągnięcia dużej odporności, obecnie – wykorzystywanie różnych tworzyw posiadających w składzie substancje nieorganiczne (poza metalami i ich stopami) i wypiekanie ich. Zdaje się nawet, że ceramika jest najstarszym wyrobem przygotowywanym przez człowieka i nadal cieszy się sporym zainteresowaniem.

Klinkier ceramiczny może okazać się dobrym rozwiązaniem

dom
Autor: Nathan Hughes Hamilton
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem zabierając się za postawienie swojego domu, mamy szansę mieć poczucie, że pozostaliśmy z tym osamotnieni, mamy szansę się posiłkować zdaniem ekspertów których zatrudniamy, czy poradami w czasopismach, ale jednak im więcej pokazuje się przeróżnych zdań, tym prościej jest uniknąć niepożądanych błędów.

O pewnych różnicach pomiędzy wiekowym budynkiem a tym wzniesionym w czasach nowoczesnych

budowa domu
Autor: Marttin Pettit
Źródło: http://www.flickr.com
Technologie, w jakich murowano domy sto pięćdziesiąt lat temu i wcześniej, być może budzą politowanie młodych osób, lecz ten nieco ironiczny śmiech w ogóle powinien wybrzmieć. Takie budynki najprawdopodobniej będą stały o parę stuleci dłużej niż te z przełomu XX i XXI wieku. Wystarczy przecież przypomnieć to smutne wydarzenie, kiedy pod ciężarem rozmokłego śniegu runął zupełnie płaski dach hali wystawienniczej.