Home

budynki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezwykle pożądane nowe mieszkania

styropian
Nowiutkie lokum są aktualnie bardzo pożądane przez sporą część społeczności.


Przedsiębiorstwo budowlane Toruń wznosi wiele nowych lokali i budynków jednorodzinnych w przeróżnych częściach miasta.

Kiedy potrzebujesz pomysłów na urządzenie tarasu

aranżacja
Autor: MEVACO Sp. z o.o.
Źródło: MEVACO Sp. z o.o.
Balkon. Miejsce, gdzie z przyjemnością spędzasz czas. Masz tam swój niewielki kącik z krzesłem, stołem, krzyżówką i pyszną kawą… Czego chcieć więcej do relaksu? Chyba tylko słońca. Dziś opiszemy trochę pomysłów na wyposażenie naszego kącika do wypoczynku i relaksu.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, która z jego wersji będzie najlepsza

płoty
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com
Już na etapie planowania domu warto pomyśleć o jego ogrodzeniu. Wbrew temu co się wielu wydaje jest to bardzo ważny element całości, chociaż wiele osób zostawia sobie to na sam koniec, nie zastanawiając się nad tym wcześniej. A przecież ogrodzenie razem z bramą wjazdową powinno stanowić jedną spójną całość, i dobrze aby zgrywało się zarówno ze stylistyką domu jak i charakterem okolicy.

Stabilizowanie gruntu jako stosowny wybór lepiszcza

Stabilizacja bazy to proces polegający na pozyskaniu przy maksymalnej wilgoci jednakowej kompozycji tworzącej się z tłucznia, czy też gruntu miejscowego, oraz stosownie dobranego lepiszcza hydraulicznego. Stabilizacja podłoża to odpowiedni wybór lepiszcza, który umożliwia osiągnąć wymagane parametry wytrzymałościowe podbudowy pomocniczej, podstawowej, bądź polepszonego gruntu. Uzyskana w procesie stabilizacji spojona warstwa konstrukcyjna jest wodo i mrozoodporna i nie ulega deformacjom.