Home

budynki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Niezwykle pożądane nowe mieszkania

styropian
Nowiutkie lokum są dzisiaj nadzwyczaj pożądane przez dużą część społeczeństwa.


Przedsiębiorstwo budowlane Toruń buduje wiele nowych lokali i budynków jednorodzinnych w przeróżnych dzielnicach miasta.

Kiedy potrzebujesz pomysłów na urządzenie tarasu

aranżacja
Autor: MEVACO Sp. z o.o.
Źródło: MEVACO Sp. z o.o.
Balkon. Miejsce, gdzie z przyjemnością spędzasz czas. Masz tam swój niewielki kącik z krzesłem, stołem, krzyżówką i pyszną kawą… Czego chcieć więcej do relaksu? Chyba tylko słońca. Dziś opiszemy trochę pomysłów na wyposażenie naszego kącika do wypoczynku i relaksu.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, która z jego wersji będzie najlepsza

płoty
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com
Już w fazie planowania swojego domu warto pomyśleć o jego ogrodzeniu. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny element całości, chociaż wiele osób zostawia sobie to na sam koniec, nic wcześniej nad tym nie myśląc. A tak naprawdę ogrodzenie razem z bramą wjazdową powinno być jedną spójną całością, i dobrze aby się zgrywało zarówno ze stylistyką domu jak i całym otoczeniem.

Stabilizowanie gruntu jako stosowny wybór lepiszcza

Utrwalenie podłoża to przebieg polegający na pozyskaniu przy optymalnej wilgotności jednakowej mieszanki składającej się z tłucznia, bądź podłoża rodzimego, także odpowiednio dobranego lepiszcza hydraulicznego. Stabilizacja podłoża to właściwy wybór łącznika, który pozwala osiągnąć wymagane parametry wytrzymałościowe podbudowy pomocniczej, podstawowej, lub polepszonego fundamentu. Otrzymana w procesie stabilizacji scalona warstwa konstrukcyjna jest wodo i mrozoodporna i nie ulega deformacjom.