Home

budynek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak radzić sobie z wilgocią w mieszkaniu?

grzyby
Autor: shay coh
Źródło: www.flickr.com
Kłopot nadmiaru wody jest naprawdę typowy. Wszystkie codzienne obowiązki wpływają na poziom wilgoci. W związku z tym pojawiają się grzyby. Jak radzić sobie z wilgocią?

Jeśli planujemy stworzyć podjazd do domu dobrej jakości, wtedy zaciekawi nas brukarstwo Poznań

kostka brukowa
Autor: Milosz1
Źródło: http://www.flickr.com
Zlecanie wykonania elewacji domu, ocieplenia czy stworzenia dróg podjazdowych albo ścieżek, firmom, jakie się w tym specjalizują staje się ogromnym ułatwieniem dla osób, które rozpoczynają życie w nowym domu. Aby mieszkało się przyzwoicie, wszystko powinno być odpowiednio stworzone, dlatego coraz to częściej wolimy sięgnąć po wsparcie eksperta, aniżeli wykonać coś samodzielnie.

Panele używane przy ogrodzeniach, Heras - świetny wybór

panele ogrodzeniowe
Autor: Armcon Precast
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy doskonale pojmuje dlaczego grodzimy swój teren. Często bywa tak, że sami coś tam własnym sumptem organizujemy, a czasem niestety zdajemy sobie sprawę, że nie damy rady i zaczynamy szukać firmy, która się wszystkim zajmie. Niektóre firmy stawiają ogrodzenia z metalowej siatki a inne firmy zajmują się płotami z drewna.

Dlaczego usługi geodezyjne są tak istotne na różnych etapach stawiania własnego domu.

dom
Autor: Thomas Kohler
Źródło: http://www.flickr.com
Budowa swojego wymarzonego domu wiąże się z koniecznością współpracy z różnymi specjalistami. Już na wstępie, podczas wybierania planu konieczny jest architekt, chyba że ktoś kupi taki, jaki wymagał nie będzie żadnego przerabiania. Bardzo istotny podczas całej inwestycji jest również geodeta, przez wielu ludzi niezbyt doceniany za to z tym, czym się zajmuje. A tak naprawdę jego praca potrzebna jest na wielu etapach budowy, i nie będzie możliwości, aby z jego usług nie skorzystać.

Dach z dachówki ceramicznej - świetne rozwiązanie zapewniające imponującą żywotność i interesujące walory wizualne

dom
Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
Należy pamiętać, iż dach stanowi bardzo istotne znaczenie dla zagwarantowanie żywotności całego domu, ponieważ to właśnie on w wielkiej mierze zabezpiecza budynek przez wiatrem, czy deszczem. Pragnąc zagwarantować sobie najwyższą jakość dachu należy pokryć go dachówką ceramiczną, która cechuje się wielką odpornością na różnorodne czynniki zewnętrzne.

Drabina ewakuacyjna koniecznym elementem wyposażenia każdej szanowanej budowy.

Dom
Autor: Randen Pederson
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój techniki sprawia, iż ludzie literalnie coraz częściej żyją z głową w chmurach. Objawia się to rosnącą tendencją do budowania coraz to potężniejszych bloków czy drapaczy chmur.Początkowo człowiek był istotą prowadzącą życie w bliskim kontakcie z powierzchnią, wraz z czasem zaobserwował korzyści wynikające z szerokiej widoczności i zrodziła się tendencja do budowania grodów na skałach, przez co mieszkańcy mieli dużo czasu do przygotowania się w razie ataku groźnego drapieżnika albo źle nastawionego rodu, zwiększając jednakowo okazję do ucieczki lub odparcia ataku.

Z czego wykonane są balustrady? Jakie są rodzaje? Które nadają się do bloków, a które są bardziej dopasowane do domków jednorodzinnych?

Balkon
Autor: langalex
Źródło: www.flickr.com
Balustrady balkonowe, powszechnie nazywane barierkami, spełniają dwie niezwykle ważne funkcje. Jedną z nich jest funkcja zabezpieczająca, druga z kolei dekoracyjna. Obecnie mnóstwo mieszkań zaopatrzonych jest w różnej wielkości balkon, z kolei w domach jednorodzinnych może być ich nawet kilka. Kiedy jesteśmy zobligowani dokonać wyboru jak najbardziej właściwe barierki zorientujemy się, że na rynku jest bardzo szeroka oferta balustrad, zarówno pod kątem materiałów czy typu, z jakiego są wykonane.

Stawianie garażu. O jakich rzeczach pamiętać jak też na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

brama garażowa
Autor: mrhayata
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby stawiające swój dom myślą nad tym jakiego rodzaju garaż stawiać? Należy zadecydować o wielu rzeczach, przykładowo o stopniu nachylenia dachu, typu budulca, rodzaju bramy i tak dalej. O czym należy pamiętać budując garaż? Po pierwsze należy zastanowić się z czego chcemy zrobić taki garaż. Wiele osób wlicza koszty postawienia tego typu budowli do całości budowy domu, z tego powodu nie wylicza się tego ile tak naprawdę taka budowa wyniesie osobno, gdyż koszty te rozkładają się.

Świat w kawałkach, czyli zawsze coś można z niego ułożyć. Bo elementy są wszędzie, które trzeba poskładać

Samochód BMW
Autor: ralev_com
Źródło: http://www.sxc.hu
Nasz świat się składa z wielu małych uszczelek, kabelków, czy smarów, które poskładane ze sobą, stanowią uporządkowaną całość. Ta interesująca gra słów jest zamierzona, bo odkrywa więcej prawdy niż długie wywody. Świat to po prostu zestaw małych śrubek, jakie zawsze gdzieś pasują. Są to elementy znajdujące swoje miejsce, jedne bardziej trafne, drugie mniej, ale na pewno są niezbędne, aby wszystko mogło się w sposób normalny dziać. Nie da się jednakowoż żyć w świecie, w którym zaczyna brakować takiego rodzaju rzeczy.

Budynki niskoenergetyczne - ekologiczne rozwiązania na miarę teraźniejszości!

wilgotność
Autor: mangtronix
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz wyraźniej uwydatnia się znaczenie ochrony środowiska. Rzeczona problematyka regularnie przewija się w polskich środkach społecznego przekazu a także dyskusji prowadzonej na forum publicznym.