Home

budynek

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak radzić sobie z wilgocią w mieszkaniu?

grzyby
Autor: shay coh
Źródło: www.flickr.com
Kłopot nadmiaru wody jest naprawdę typowy. Codzienne obowiązki wpływają na wysokość poziomu wilgoci. Konsekwencją mogą być problemy z pleśnią i grzybem. Jak osuszyć powietrze?

Jeśli planujemy stworzyć podjazd do domu dobrej jakości, wtedy zaciekawi nas brukarstwo Poznań

kostka brukowa
Autor: Milosz1
Źródło: http://www.flickr.com
Zlecanie utworzenia fasady domu, ocieplenia czy stworzenia podjazdów albo ścieżek, firmom, które się w tym specjalizują jest ogromnym uproszczeniem dla osób, które zaczynają życie w nowym domu. By żyło się dobrze, wszystko powinno zostać odpowiednio stworzone, w związku z tym coraz to częściej wolimy sięgnąć po wsparcie fachowca, niż przeprowadzić coś indywidualnie.

Panele używane przy ogrodzeniach, Heras - świetny wybór

panele ogrodzeniowe
Autor: Armcon Precast
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy doskonale rozumiemy dlaczego grodzimy swój teren. Często bywa tak, że sami coś tam własnym sumptem tworzymy, a czasem niestety zdajemy sobie sprawę, że nie uda nam się w pojedynkę i zaczynamy szukać firmy, która się wszystkim zajmie. Część firm stawia ogrodzenia z metalowej siatki a część firm zajmuje się płotami z drewna.

Dlaczego usługi geodezyjne są tak istotne na różnych etapach stawiania własnego domu.

dom
Autor: Thomas Kohler
Źródło: http://www.flickr.com
Budowa swojego wymarzonego domu wiąże się z koniecznością współpracy z różnymi specjalistami. Już na wstępie, podczas wybierania planu konieczny jest architekt, chyba że ktoś kupi taki, jaki wymagał nie będzie żadnego przerabiania. Bardzo istotny podczas całej inwestycji jest również geodeta, przez wielu ludzi niezbyt doceniany za to z tym, czym się zajmuje. A tak naprawdę jego praca potrzebna jest na wielu etapach budowy, i nie będzie możliwości, aby z jego usług nie skorzystać.

Dach z dachówki ceramicznej - świetne rozwiązanie zapewniające imponującą żywotność i interesujące walory wizualne

dom
Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
Warto pamiętać, iż dach stanowi niezwykle istotne znaczenie dla zapewniania żywotności całego budynku, ponieważ to dokładnie on w większej mierze zabezpiecza budynek przez wiatrem, albo deszczem. Pragnąc zapewnić sobie wysoką jakość dachu powinniśmy pokryć go dachówką ceramiczną, jaka cechuje się niezmierną odpornością na różnorodne czynniki zewnętrzne.

Drabina ewakuacyjna koniecznym elementem wyposażenia każdej szanowanej budowy.

Dom
Autor: Randen Pederson
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój technologiczny sprawia, iż ludzie literalnie coraz częściej chodzą z głową w chmurach. Objawia się to wzrastającą modą do tworzenia coraz to wyższych budynków czy drapaczy chmur.Na początku człowiek był istotą prowadzącą życie w ścisłym kontakcie z gruntem, wraz z czasem zaobserwował benefity wynikające z szerokiej widoczności i pojawiła się tendencja do tworzenia grodów na podwyższeniach, przez co gospodarze mieli więcej czasu do przygotowania się w sytuacji zagrożenia atakiem jakiegoś drapieżnika albo wrogiego rodu, dając tym samym szansę na ucieczkę lub odparcie ataku.

Z czego wykonane są balustrady? Jakie są rodzaje? Które nadają się do bloków, a które są bardziej dopasowane do domków jednorodzinnych?

Balkon
Autor: langalex
Źródło: www.flickr.com
Balustrady balkonowe, powszechnie zwane barierkami, wypełniają dwie niezwykle ważne funkcje. Jedną z nich jest funkcja zabezpieczająca, druga zaś dekoracyjna. Dzisiaj mnóstwo mieszkań wyposażonych jest w mniejszy lub większy balkon, zaś w domach jednorodzinnych może być ich nawet kilka. gdy pragniemy wybrać jak najbardziej właściwe balustrady zauważamy, iż na rynku jest niezwykle szeroka gama balustrad, zarówno pod kątem materiałów czy rodzaju, z jakiego są stworzone.

Stawianie garażu. O jakich rzeczach pamiętać jak też na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

brama garażowa
Autor: mrhayata
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby stawiające własny dom zastanawiają się również nad tym jakiego rodzaju garaż postawić? Należy zadecydować o wielu rzeczach, przykładowo o kącie nachylenia dachu, typu budulca, modelu bramy i tak dalej. O czym trzeba pamiętać budując garaż? Po pierwsze należy zastanowić się z jakiego budulca chcemy postawić tego typu garaż. Wiele ludzi wlicza koszty postawienia tego typu budowli w całą budowę domu, z tego powodu nie wylicza się tak właściwie ile taka budowa wyniesie osobno, ponieważ koszty te rozkładają się.

Świat w kawałkach, czyli zawsze coś można z niego ułożyć. Bo elementy są wszędzie, które trzeba poskładać

Samochód BMW
Autor: ralev_com
Źródło: http://www.sxc.hu
Świat składa się z małych elementów, bez których ciężko byłoby się zgodnie... poskładać. Ta ciekawa gra słów jest zamierzona, bo odkrywa więcej prawdy niż nudne wywody. Świat to po prostu zestaw małych śrubek, jakie zawsze gdzieś pasują. Są to elementy znajdujące swoje miejsce, jedne bardziej trafne, drugie mniej, ale na pewno są niezbędne, aby wszystko mogło dziać się normalnie. Nie da się jednakowoż żyć w świecie, w którym zaczyna brakować takiego rodzaju rzeczy.

Budynki niskoenergetyczne - ekologiczne rozwiązania na miarę teraźniejszości!

wilgotność
Autor: mangtronix
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz wyraźniej uwydatnia się znaczenie ochrony środowiska. Rzeczona problematyka regularnie przewija się w polskich środkach społecznego przekazu a także dyskusji prowadzonej na forum publicznym.