Home

blok

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Drabina ewakuacyjna koniecznym elementem wyposażenia każdej szanowanej budowy.

Dom
Autor: Randen Pederson
Źródło: http://www.flickr.com
Postęp budownictwa sprawia, iż ludzie dosłownie coraz częściej żyją z głową w chmurach. Objawia się to wzrastającą tendencją do tworzenia coraz to wyższych wieżowców czy drapaczy chmur.U zarania dziejów człowiek był zwierzęciem prowadzącym żywot w ścisłym kontakcie z ziemią, z upływem czasu dostrzegł benefity wynikające ze zwiększonej widoczności i pojawiła się moda do budowania domostw na górkach, przez co mieszkańcy mieli sporo czasu na przygotowanie w sytuacji zagrożenia atakiem jakiegoś drapieżnika lub źle nastawionego plemienia, zwiększając jednocześnie szansę na ucieczkę lub odparcie ataku.

Z czym wiąże się funkcja zarządcy nieruchomości? Jak sprawa kształtuje się we Wrocławiu?

dom - odbicie
Autor: FELICIA 卉樂
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy developer stawia nieruchomość musi zadbać o wiele detali. Inwestycja takiego rodzaju obliguje bowiem do przymusu zatrudnienia tzw. zarządcy.

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to wcale takie trudne!

blok
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi myśli o tym, żeby porzucić pracę w korporacji i wynieść się na wieś, z daleka od zgiełku dużych miast - któż z nas na przykład nie myśli o pięknym i przytulnym domeczku na wsi z wielkim ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród przyjaciół, z pewnością okaże się, że właściwie każdy ma podobne marzenia.