Home

blok

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Drabina ewakuacyjna koniecznym elementem wyposażenia każdej szanowanej budowy.

Dom
Autor: Randen Pederson
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój technologiczny sprawia, iż ludzie literalnie coraz częściej chodzą z głową w chmurach. Objawia się to wzrastającą modą do tworzenia coraz to wyższych budynków czy drapaczy chmur.Na początku człowiek był istotą prowadzącą życie w ścisłym kontakcie z gruntem, wraz z czasem zaobserwował benefity wynikające z szerokiej widoczności i pojawiła się tendencja do tworzenia grodów na podwyższeniach, przez co gospodarze mieli więcej czasu do przygotowania się w sytuacji zagrożenia atakiem jakiegoś drapieżnika albo wrogiego rodu, dając tym samym szansę na ucieczkę lub odparcie ataku.

Z czym wiąże się funkcja zarządcy nieruchomości? Jak sprawa kształtuje się we Wrocławiu?

dom - odbicie
Autor: FELICIA 卉樂
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy developer buduje budynek musi wziąć pod uwagę sporo szczegółów. Budynek takiego typu zobowiązuje bowiem do konieczności posiadania tzw. zarządcy.

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to wcale takie trudne!

blok
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi myśli o tym, żeby porzucić pracę w korporacji i wynieść się na wieś, z daleka od zgiełku dużych miast - któż z nas na przykład nie myśli o pięknym i przytulnym domeczku na wsi z wielkim ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród przyjaciół, z pewnością okaże się, że właściwie każdy ma podobne marzenia.