Home

blok

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Drabina ewakuacyjna koniecznym elementem wyposażenia każdej szanowanej budowy.

Dom
Autor: Randen Pederson
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwój budownictwa sprawia, iż ludzie dosłownie coraz częściej żyją z głową w chmurach. Objawia się to wzrastającą modą do tworzenia coraz to potężniejszych wysokich biurowców czy drapaczy chmur.Początkowo człowiek był istotą prowadzącą życie w ścisłym kontakcie z gruntem, wraz z czasem dostrzegł benefity wypływające z dużej widoczności i pojawiła się moda do tworzenia grodów na wyżynach, dzięki czemu mieszkańcy mieli więcej czasu do przygotowania się w razie ataku jakiegoś drapieżnika lub nieprzyjaznego rodu, zwiększając jednocześnie szansę na ucieczkę lub odparcie ataku.

Z czym wiąże się funkcja zarządcy nieruchomości? Jak sprawa kształtuje się we Wrocławiu?

dom - odbicie
Autor: FELICIA 卉樂
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy inwestor buduje nieruchomość powinien wziąć pod uwagę wiele szczegółów. Nieruchomość takiego typu obliguje albowiem do potrzeby zatrudnienia tak zwanego zarządcy.

Chcesz mieć kominek w własnym domu? Nie jest to wcale takie trudne!

blok
Autor: Xella Polska Sp. z o.o.
Źródło: http://212.18.11.102/downloads/pol/press/xe_dobre_budowanie_z_Xella_3-2008.pdf
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi marzy o tym, żeby porzucić prace w korporacji i przenieść się na wieś, z daleka od zgiełku wielkich miast - któż z nas na przykład nie myśli o uroczym i przytulnym domeczku na wsi z przepięknym ogrodem i kominkiem? Jeśli popytasz wśród znajomych, bez wątpliwości okaże się, że właściwie każdy ma podobne marzenia.