Home

bank

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Polski rynek bankowości

rynek bankowy oferuję masę różnych produktów
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo trudnej sytuacji gospodarczej, sukcesywnie wzrasta ufność do banków, oraz satysfakcja konsumentów z proponowanych przez nie usług. Krajowy rynek bankowy cieszy się lepszą opinią aniżeli inne firmy z branży finansowej. Jest to potwierdzeniem rezultatów codziennej pracy jaka jest czyniona przez sektor bankowy, po to, żeby interesanci odpowiedniej rozumieli oferowane produkty, czuli się bezpiecznie korzystając z usług banku i mieli pewność że ich środki zgromadzone w banku są bezpieczne.

Czym zajmują się gracze giełdowi?

Autor: JoshuaDavisPhotography.com
Jeśli zgromadziłeś duże pieniądze na koncie, nie powinieneś trzymać ich tam bezczynnie. Można pieniądze przetransferować na korzystną lokatę, lecz nie ma zapewnienia, że się na tym dużo zarobi, ponieważ stopa inflacji może się zwiększyć w następnych latach. Dużo korzystniejszym przedsięwzięciem jest zainwestowanie tych pieniędzy w rozmaite aktywa.

Zawód: rzeczoznawca majątkowy

praca
Autor: KIANO
Źródło: KIANO
Wycena nieruchomości to atrakcyjny fach, dający dobre zarobki i szerokie możliwości rozwoju kariery. Rzeczoznawca majątkowy ma uprawnienia, by ustalać wyceny nieruchomości, szacować wartość hipoteczną i katastralną oraz oceniać ewentualne uszkodzenia. Przydaje się w przeróżnych instytucjach - od banków, przez urzędy publiczne, po biznes i rolnictwo.