Home

atmosfera

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Czym jest energia wiatrowa? Jak to działa? Jak wiele można uzyskać takiej energii?

wiatraki
Autor: LordFerguson
Źródło: http://www.flickr.com
Odnawialne źródła energii są coraz bardziej znane w wielu rejonach świata, również i w Polsce. To coraz ciekawszy temat, dzięki czemu możliwe są działania mające wpływ na poprawienie kondycji atmosfery. Działania w zakresie dobierania odnawialnych źródeł energii są różnorodne, zależnie od energii, którą pragniemy wykorzystać. W tym artykule zajmiemy się energią wiatrową.

Prawidłowe gospodarowanie odpadami pozwoli na zaoszczędzenie czasu i funduszy

odpady
Obecnie w różnego rodzaju mediach stosunkowo często pojawiał się problem śmieci. Bez wątpienia jedną z elementarnych przyczyn wspomnianego zjawiska była debata odnośnie ustawy w tym zakresie, która wpłynęła na zmianę opłat za utylizację śmieci. Bez względu jednak na to, czy w danym momencie temat ten jest popularnie analizowany, śmieci w jakiś sposób trzeba utylizować.

Zbiorniki na adblue i zbiorniki na olej napędowy - co należałoby wiedzieć na ich temat

zbiornik
Źródło: http://environmental.kingspan.pl/
Czy spotkałeś się niegdyś z taką substancją jak adblue? Może pojęcie to nie jest obce osobom, jakie pasjonują się motoryzacją. Adblue jest to pewna substancja powodująca korozję, przekształca ona tlenki azotu w wodę i azot. Dlatego niezwykle ważkie jest gromadzenie ich w szczególnym zbiorniku. W dzisiejszych czasach zbiorniki na adblue są niezwykle powszechne i bezproblemowo dostępne na rynku, toteż bezsprzecznie nie będziesz mieć problemów z odszukaniem owych zbiorników.