Home

architekt

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaki projekt domu parterowego wybrać? Spójrz na co zwrócić uwagę?

dom z garażem
Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczna większość ludzi zdecydowanych na wybudowanie domu dla rodziny wybiera projekt domu typowego. Zazwyczaj jednak zapomina, że projekty typowe to nie jedyna propozycja biur architektonicznych. Możemy polecić wykonanie prywatnego projektu, poprzez co jest gwarancja, iż dom będzie doskonale dostosowany do naszych wymagań.

Idealne zajęcie powierzchni w większych ogródkach.

sauna ogrodowa z drewna
Autor: Hotel Arthur
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma duży ogródek powinien pomyśleć, jak dbać o perfekcyjne zajęcie właśnie w powierzchni większych ogrodów. Będzie okazja między innymi zdecydować się na to, żeby przeznaczyć ją jedynie pod uprawianie warzyw lub roślin, jednak wyjątkowo dobrym sposobem będzie też wykorzystanie obszaru ogrodu w celach wypoczynkowych.

Czy warto zatrudniać architekta do pomocy przy projektowaniu domu? Ale oczywiście, to wielka pomoc

dom
Autor: Marcus Balcher
Źródło: http://www.flickr.com
Często pojawia się dylemat, czy dobrze jest współpracować z architektem wnętrz. Żeby się przekonać czy to ma sens musimy przeanalizować budżet domowy i naszą wizję doskonałego wnętrza. Musimy się głównie zastanowić, czy to nam się opłaca, szczególnie, iż wiemy jak pragniemy zamieszkać.

Firma budowlana w małopolskim - komu zaufać?

budowa
Autor: Biuro Projektowe ARCHON+
Źródło: Biuro Projektowe ARCHON+
Gdy mówimy o rynku związanym z budowlanką to nadal prężnie się on rozwija. Wciąż są nowe zlecenia na postawienie domków dla rodzin albo wielkich budynków usługowych. Musimy tylko dobrze się porozglądać, czasem wziąć udział w przetargu, żeby nasze przedsiębiorstwo mogło wykonać jakieś prace.