Home

architekt

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jaki projekt domu parterowego wybrać? Spójrz na co zwrócić uwagę?

dom z garażem
Autor: JDH Rosewater
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowana większość osób zdecydowanych na wybudowanie domu jednorodzinnego wybiera projekt domu typowego. Często jednak zapominamy, że projekty klasyczne to nie jedyna oferta biur architektonicznych. Możemy polecić wykonanie indywidualnego projektu, dzięki temu będziemy mieć pewność, że dom będzie doskonale dostosowany do naszych potrzeb.

Idealne zajęcie powierzchni w większych ogródkach.

sauna ogrodowa z drewna
Autor: Hotel Arthur
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma znaczących rozmiarów ogród powinien przemyśleć, jak zadbać o perfekcyjne wystylizowanie dokładnie w przestrzeni dużych ogrodów. Można między innymi zdecydować się na to, aby wyznaczyć ją tylko pod uprawę warzyw albo kwiatów, jednak bardzo dobrym pomysłem okaże się też wykorzystanie obszaru ogrodu w celach rekreacyjnych.

Czy warto zatrudniać architekta do pomocy przy projektowaniu domu? Ale oczywiście, to wielka pomoc

dom
Autor: Marcus Balcher
Źródło: http://www.flickr.com
Często pojawia się dylemat, czy dobrze jest współpracować z architektem wnętrz. Żeby się przekonać czy to ma sens musimy przeanalizować budżet domowy i naszą wizję doskonałego wnętrza. Musimy się głównie zastanowić, czy to nam się opłaca, szczególnie, iż wiemy jak pragniemy zamieszkać.

Firma budowlana w małopolskim - komu zaufać?

budowa
Autor: Biuro Projektowe ARCHON+
Źródło: Biuro Projektowe ARCHON+
Gdy mówimy o rynku związanym z budowlanką to nadal prężnie się on rozwija. Wciąż są nowe zlecenia na postawienie domków dla rodzin albo wielkich budynków usługowych. Musimy tylko dobrze się porozglądać, czasem wziąć udział w przetargu, żeby nasze przedsiębiorstwo mogło wykonać jakieś prace.