Home

żywność

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Certyfikacja produktów – z jakich racji zaczynamy z coraz większą chęcią kupować tylko certyfikowane wyroby?

certyfikacja
Autor: priceminister
Źródło: http://www.flickr.com
Teraźniejszy świat bezustannie się zmienia. I nie chodzi w tym temacie jedynie o kwestie technologiczne, bowiem to wiadomo już od dawna, że komputer zakupiony teraz po roku z nowością już nie będzie miał za dużo wspólnego. Naturalnie, będzie pracować, lecz prędkość procesora lub wielkość dysku twardego po okresie 12 miesięcy w najnowszych komputerach będzie znacznie większa. Identycznie jest z żywnością, tutaj także zachodzą zmiany.

W jaki sposób poprowadzić gospodarstwo ekologiczne

rolnictwo
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Rolnictwo ekologiczne jest systemem wytwórczości rolniczej mającym korzenie w rolnictwie tradycyjnym. Oparte jest na wykorzystaniu naturalnych procesów zachodzących w gospodarstwie rolniczym oraz w znacznym stopniu polega na wiedzy wywodzącej się z tradycji rolniczej. W rolnictwie ekologicznym wykorzystuje się praktyki uprawy rolnej przysparzające się do utrzymania bądź podniesienia materii organicznej w glebie a także zapobiegania jej erozji.

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

cień do powiek l
Autor: Belenda Eco Care
Trend na produkty ekologiczne sprawia, że wybieramy kosmetyki i żywność z górnej półki. Bez względu na to nie wszystko, co droższe i w przyjemnym pudełku jest najzdrowsze. Wybierając kosmetyki naturalne, należy rozpocząć od polecanego sklepu.