Home

żywność

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Certyfikacja produktów – z jakich racji zaczynamy z coraz większą chęcią kupować tylko certyfikowane wyroby?

certyfikacja
Autor: priceminister
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualny świat cały czas się zmienia. I nie chodzi w tym temacie jedynie o kwestie technologiczne, albowiem to wiadomo już od dawna, że komputer kupiony dzisiaj za rok z nowością już nie będzie miał nazbyt wiele wspólnego. Rzecz jasna, będzie pracować, lecz prędkość procesora czy wielkość dysku twardego po okresie 12 miesięcy w najnowszych komputerach będzie zdecydowanie większa. Tak samo jest z żywnością, tutaj także zachodzą zmiany.

W jaki sposób poprowadzić gospodarstwo ekologiczne

rolnictwo
Autor: Fredrik Alpstedt
Źródło: http://www.flickr.com
Rolnictwo ekologiczne jest systemem produkcji rolniczej posiadającym korzenie w rolnictwie tradycyjnym. Oparte jest na wykorzystaniu naturalnych procesów zachodzących w gospodarstwie rolnym jak też w znacznym stopniu polega na wiedzy pochodzącej z tradycji agrarnej. W ekologicznym rolnictwie wykorzystuje się praktyki uprawy rolnej przysparzające się do utrzymania czy powiększenia materii organicznej w glebie a także hamowania jej erozji.

Artykuły eko – gdzie i jak ich szukać?

cień do powiek l
Autor: Belenda Eco Care
Moda na produkty ekologiczne sprawia, że polujemy na kosmetyki i jedzenie z górnej półki. Bez względu na to nie wszystko, co droższe i w atrakcyjnym pudełku jest zdrowe. Decydując się na kosmetyki naturalne, trzeba zacząć od polecanego producenta.