Home

ściany

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gdy dekorujemy nasz dom, dumamy o tym, że trzeba zawiesić obrazy na ścianach - a może caluteńka ściana powinna być obrazem?

Fototapeta, łąka
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Puste mury w mieszkaniu nie bywają zbytnio miłym widokiem. Dla ludzkich oczu zawsze korzystniej jest, gdy mamy możliwość na coś spojrzeć i zająć czymś myśli.

Jakie tworzywa odszukają zastosowanie w czasie budowy?

budowa domu
Autor: VISIONS Service Adventures
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że posiadanie przez nas osobistego domu jednorodzinnego jest naszym ogromnym marzeniem. To właśnie możliwość zorganizowania wszelkich pomieszczeń jedynie wedle naszych oczekiwań kreuje niebywale pociągającą propozycję, której nie umiemy się oprzeć. Należy tymczasem w tym miejscu uświadomić sobie, że nakłady pieniężne połączone bezpośrednio z konstrukcją domu mogą wydawać się ogromne.

Fototapeta, będąca wykończeniem pokoju

fototapeta
Autor: Zucker Kommunikation
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy myślimy o aranżowaniu wnętrza, to powinniśmy wiedzieć coś o fajnych dodatkach. Często nie trzeba wielkiego remontu, wystarczy zmienić odrobinę to, co jest. Możemy przykładowo wziąć po uwagę to, by zamontować w swoim mieszkaniu fototapety.

Skrótowy przewodnik po nowoczesnych technologiach budowlanych wykorzystywanych dzisiaj przy wznoszeniu wolnostojących domów

budowa domu
Autor: Matthias Wiesmann
Źródło: http://www.flickr.com
Dom to budynek, który nie dość, że powinien być postawiony na solidnych podstawach, to dodatkowo sam ma wytrzymać dziesiątki lat, pomimo tego że w końcu jest wystawiony na działanie destrukcyjnych sił przyrody. Wydaje się, że najbardziej odpornym surowcem pozostaje cegła, pustak albo po prostu kamień, lecz w nowoczesnym budownictwie wykorzystuje się szereg innych, tak samo trwałych prefabrykatów. Choćby najzwyklejsze szkło po odpowiedniej obróbce staje się mocne jak stal i już w tym momencie szklane ściany zdobią fasady niektórych budowli.

Odbieramy mieszkanie, o czym powinniśmy pamiętać? Czy wiesz, co sprawdzić i na co zwrócić uwagę?

Nowy blok
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Dostajemy wreszcie nowe cztery kąty, o czym warto pamiętać? Liczy się na pewno odbiór techniczny, który można zrobić osobiście. Wątpliwość zostaje tylko jedna, jak to zrobić? Na co należy zwrócić uwagę, co zabrać ze sobą i w razie czego – jakie usterki raportować? Co prawda dobrze na taki przyjęcie zabrać ze sobą doświadczonego inspektora nadzoru budowlanego. Jeśli jednak nie mamy tej możliwości powinno postarać się o inżyniera lub jednostkę remontową, która zajmuje się wykańczaniem naszego nowego mieszkania. Na szczęście możemy to też sami zrobić, musimy się jednakże rzetelnie do tego przygotować.

Jeżeli chcesz postawić dom, murowanie na sucho realnie to ułatwi

budowa domu
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie stwarzają możliwości, by wykorzystywać świeże oraz ulepszone metody w wielu dziedzinach życia codziennego, gospodarki i produkcji. Przez cały czas tworzy się nowe składy, które mają zagwarantować jeszcze wydajniejsze i lepsze rezultaty. Postęp nie pomija również budownictwa, gdzie cały czas odkrywane są kolejne ułatwienia mające na celu konstruowanie bardziej imponujących budowli, jak również skrócenie czasu pracy i zoptymalizowanie jej efektów.