Home

ściany

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/agr-polska.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakiego rodzaju ogrodzenie doskonałe jest dla ludzi ceniących środowisko naturalne?

spaliny
Autor: haru__q
Źródło: http://www.flickr.com
Jest wizytówką domu, dlatego też do tego jak wygląda przywiązujemy niezwykle dużą wagę. Jest na jakiejkolwiek nieruchomości wokół domu.


Możemy wybrać ogrodzenia uniwersalne.

Podpowiadamy jaki dom najlepiej wybudować

Domy energooszczędne i pasywne to przyszłość polskiego budownictwa
Autor: OknoPlus
Źródło: OknoPlus
Marzenie o swoim domu najczęściej pryska przygniecione wyobrażeniem o długim czasie budowy. Rozwój technologiczny umożliwia teraz coraz więcej. Dom da się wznieść nawet w kilka tygodni.

Tynkowanie elewacji domku. Najważniejsze zasady

serwis
Autor: Vs Heidelberg Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Zewnętrzne gładzie cienkowarstwowe cieszą się powodzeniem pośród osób wznoszących domki. Tworzą elegancką, dekoracyjną warstewkę na elewacji, zaś równocześnie świetnie ochraniają warstwę izolacyjną.

Płytki klinkierowe mamy szansę zamontować też w domu

Płytki
Autor: momo
Źródło: http://www.flickr.com
Cersanit płytki proponuje pod różne aranżacje. Mamy szansę wybrać płytki w różnym odcieniu, a nawet w dwóch oraz powiązać je ze sobą. Ale mamy szansę również stwierdzić, że pragniemy w łazience mieć stylizację sugerującą statek na morzu, albo pustynię a wtedy może się okazać, że to cersanit płytki proponuje w takich tonach oraz z takimi rysunkami, że będziemy mogli spełnić nasze wymagania.

Gdy dekorujemy nasz dom, dumamy o tym, że trzeba zawiesić obrazy na ścianach - a może caluteńka ściana powinna być obrazem?

Fototapeta, łąka
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Puste mury w mieszkaniu nie bywają zbytnio miłym widokiem. Dla ludzkich oczu zawsze korzystniej jest, gdy mamy możliwość na coś spojrzeć i zająć czymś myśli.

Jakie tworzywa odszukają zastosowanie w czasie budowy?

budowa domu
Autor: VISIONS Service Adventures
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że posiadanie przez nas prywatnego domu jednorodzinnego jest naszym ogromnym marzeniem. To właśnie możliwość zaaranżowania wszystkich pomieszczeń tylko wedle naszych oczekiwań kreuje wyjątkowo kuszącą propozycję, której nie umiemy się oprzeć. Powinno się tymczasem w tym miejscu odnotować, że wydatki pieniężne związane bezpośrednio z budową domu mogą wydawać się gigantyczne.

Fototapeta, będąca wykończeniem pokoju

fototapeta
Autor: Zucker Kommunikation
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o aranżacji wnętrza, to trzeba wiedzieć coś o fajnych dodatkach. Często nie trzeba generalnego remontu, trzeba jedynie odmienić trochę to, co jest. Możemy na przykład wziąć po uwagę to, by zamontować w swym mieszkaniu fototapety.

Skrótowy przewodnik po nowoczesnych technologiach budowlanych wykorzystywanych dzisiaj przy wznoszeniu wolnostojących domów

budowa domu
Autor: Matthias Wiesmann
Źródło: http://www.flickr.com
Dom to budynek, który nie dosyć, że musi być postawiony na solidnych podstawach, to dodatkowo sam ma wytrzymać setki lat, mimo tego że w końcu jest wystawiony na działanie niszczycielskich sił natury. Wydaje się, że najbardziej odpornym materiałem jest cegła, pustak lub po prostu kamień, lecz w nowoczesnym budownictwie wykorzystuje się mnóstwo innych, równie trwałych prefabrykatów. Chociażby zwykle szkło po odpowiedniej obróbce staje się twarde jak stal i już w tym momencie szklane ściany zdobią fronty niektórych budynków.

Odbieramy mieszkanie, o czym powinniśmy pamiętać? Czy wiesz, co sprawdzić i na co zwrócić uwagę?

Nowy blok
Autor: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com
Otrzymujemy nasze pierwsze własne M, o czym należy pamiętać? Ważny jest na pewno odbiór techniczny, który można wykonać na własną rękę. Rzecz pozostaje tylko jedna, jak to zrobić? Na co należy zwrócić uwagę, co wziąć ze sobą i w razie czego – jakie usterki zgłaszać? Co prawda dobrze na taki odbiór wziąć ze sobą doświadczonego inspektora nadzoru budowlanego. Gdyby jednak nie mamy tej możliwości należałoby postarać się o inżyniera lub firmę remontową, która zajmuje się wykańczaniem naszego nowego mieszkania. Na szczęście możemy to też sami zrobić, musimy się jednakże dobrze do tego przygotować.

Jeżeli chcesz postawić dom, murowanie na sucho realnie to ułatwi

budowa domu
Autor: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne technologie stwarzają możliwości, by wykorzystywać świeże oraz udoskonalone metody w wielu dziedzinach życia codziennego, przemysłu i rolnictwa. Nieustannie tworzy się nowe receptury, jakie mają zagwarantować jeszcze efektywniejsze i lepsze rezultaty. Rozwój nie omija również budownictwa, gdzie bez końca odkrywane są następne udogodnienia mające na celu stawianie bardziej zaawansowanych konstrukcji, jak także skrócenie czasu pracy i ulepszenie jej efektów.