Home

W jaki sposób kupić właściwą butelkę na wodę?

Czy wiesz, co jest nadrzędnym komponentem ludzkiego ciała? To woda - płyn, bez jakiego nie żylibyśmy dłużej aniżeli kilka dni. O ile bez pożywienia mamy szansę przetrwać przez miesiąc, o tyle bez wody damy radę maksymalnie tydzień. Jest nam niezbędna do życia, a co dzień powinniśmy wypijać około 2,5 litra, chyba że systematycznie ćwiczymy albo pracujemy w pomieszczeniach o wysokich temperaturach, w takich wypadkach niniejsza ilość może powiększyć się do nawet 4-5 litrów. Jednak teraz już nie będziesz musiał raz na parę dni kupować zgrzewki wody, wystarczy właściwa butelka na wodę z filtrem.


butelka na wodę
Autor: The Official CTBTO Photostream
Źródło: http://www.flickr.com
Choć na rynku jest wiele butelek, które możemy wykorzystać, to na szczególną uwagę zasługuje jedna z nich. To butelka z filtrem węglowym, która przyczyni się do tego, iż nareszcie nie będziesz musiał wnosić do domu 5-litrowych baniaków czy też kolejnych butelek i buteleczek. Czym się charakteryzuje? To nade wszystko butelka wielorazowego użytku, zatem będziemy mogli ją wykorzystywać przez długi czas, wystarczy tylko regularnie wymieniać filtr węglowy, który jest jej najważniejszym komponentem. http://aqua-life.net.pl/scrubba-bag-/17-scrubba-bag-survivaolwa-torba-pioraca-.html

Dzięki filtrowi możemy wlewać do butelki wodę prosto z kranu, nie bojąc się o zanieczyszczenia, jakie dostają się wraz z nią. Filtr usuwa wszystko co niezdrowe, tym samym zatrzymując wartościowe dla organizmu pierwiastki oraz minerały. Nie musimy czekać na filtrowanie wody, gdyż zachodzi to automatycznie wraz z jej nalewaniem. Butelka z filtrem węglowym jest także niebywale stylowa, dlatego możemy wziąć ją ze sobą praktycznie wszędzie, bawiąc się kolorami filtrów kiedy nadejdzie czas ich wymiany – a starcza na około 300 napełnień, co jest stosunkowo dobrym wynikiem.
butelka
Autor: Dan Markeye
Źródło: http://www.flickr.com
Warto też kupić dzbanek z filtrem, by korzystać z czystej wody także w domu. Autor: http://aqua-life.net.pl/


Nasz organizm w ponad połowie swej objętości złożony jest z wody, więc nie zapominajmy o jej piciu. Nie warto zastępować jej napojami lub zbyt słodkimi sokami, gdyż sama woda jest bardzo zdrowa, a jej regularne picie skutecznie eliminuje z naszego organizmu niekorzystne toksyny i przezwycięża wiele dolegliwości, a szczególnie tych dotyczących żołądka, w tym zaparć bądź wzdęć. Dlatego szybko kupmy opisaną butelkę, a każdego dnia będziemy mogli cieszyć się wyjątkowym smakiem wody i zadbamy o swoje zdrowie.