Home

O czym muszą pamiętać pasjonaci kotów?

Dawniej otaczano je wielką czcią. W antycznym Egipcie, mitologii germańskiej i kulturze islamu uznawane były za ucieleśnienia bogów. Przypisywano im wiele różnorodnych tajemnych mocy.


W tej chwili nie są już tak wielbione, lecz wciąż wzbudzaja duże zainteresowanie, a ich entuzjastów przybywa.


Jesteś w tym gronie? Zależy Ci na tym, aby zakupić kota? Zanim się zdecydujesz, musisz stosownie wszystko zorganizować a także zainwestować w parę potrzebnych produktów. Pokarm, legowisko, miseczki, kuweta - wymieniać można bez ustanku. Na rynku spotkamy bogatą ofertę żwirków. Pojawia się jednak pytanie: który wybrać? żwirek silikonowy dla kota (dowiedz się więcej) posiada znakomite właściwości absorbcyjne. Pochłania ciecz a także wszelkie krępujące zapachy. Co więcej, nie zbija się w bryły. Jest łatwy w zastosowaniu. Przyjazny dla środowiska.


wyprawki dla kota
Autor: Robin
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba nadmienić, iż bolączką wielu „kociarzy” są z całą pewnością psaożyty. Jak sobie z nimi poradzić? Na przekór temu, co mogłoby się wydawać rozwiązanie jest całkiem proste - kropelki na kleszcze-(dowiedz się co pod tym linkiem).


To niezmiernie skuteczny sposób walki z niechcianymi „gośćmi”, którzy zagrażają zdrowiu, a nierzadko także i życiu naszych czworonożnych ulubieńców.